Toidukohad Haapsalus ja läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Müüriääre kohvik

Müüriääre kohvikust on saanud üks Haapsalu tuntumaid söögikohti. Sinna sisse astudes tekib tunne, et oled seal juba käinud, satud justkui lapsepõlvemaale. Tunned värskete küpsetiste ja jahvatatud kohvi aroomi, kamin õhkab sooja, tigudiivanid ja tugitoolid lausa kutsuvad maha istuma ja hetke nautima. Seinu ilmestavad Epp-Maria Kokamäe maalid ja Jaak Arro puitlõigetega pannood. Lastele on mängukast pehmete lelude ja raamatutega, suvel on laste päralt ka aed kohviku tagahoovis. Valida on raske, kuid proovida tasub maitsvaid ahjupirukaid ja võileibu ning kindlasti Müüriääre kohviku kooke.

Haapsalu linn, Haapsalu, Karja tänav 7

Ööklubi “Africa”

Klubi Africa asub Haapsalu kõige käidavamas ja rahvarohkemas paigas otse linna südames. Hoone esimesel korrusel asub pubi Africa, keldrikorrusele jääb ööklubi Africa. Africa on Eesti üks esimesi ööklubisid aastast 1994. Klubi miljööväärtusliku interjööri kujundamisel on kasutatud skulptor Tauno Kangro poolt loodud  suuri erootilisi afrikaanitüüpseid inimskulptuure. Mugava mööbli ja huvitava valguslahenduse kooskõlal on loodud tõeliselt meeldiv ja meeleolukas atmosfäär. Klubi tasemel valguspark ning korralik helisüsteem loovad peomeeleolu ja annavad tantsuhoogu.

Haapsalu linn, Haapsalu, Tallinna maantee 1

OHH ühiskokkamine meeskonna või sõpradega

Pakume sulle võimalust veeta imetabane õhtu või terve nädalavahetus romantilises Haapsalus. Sul on võimalus ühiselt kokata oma sõprade või meeskonnaga meelepärane õhtusöök. Hommikul saad kasta end kargesse merevette, päeval uitada linnatänavatel giidi saatel… Nii see aeg kvaliteetselt lendab. Meil siin. Haapsalus.Sinu päralt on: * profiköök koos juhendajaga ning privaatne ühine toiduvalmistamine kuni 13 inimesele; * õhtusöögilaud romantilisel verandal, pitsilises Haapsalu vanalinnas kuni 23 in; * 10 numbrituba kuni 23-le külalisele, igaüks neist oma unikaalse loo ja eristuvate detailidega.

Haapsalu linn, Haapsalu, Lahe tänav 11

Herman Bistro & Bar

Oleme lokaal ja vaba aja veetmise koht Haapsalu vanalinnas. Suvel sooja ilmaga leiate meilt värskenduseks laia valiku kokteile või külma õlu, jahedamate ilmade korral saate Hermanis kamina ääres kakaod nautida. Ka toidumenüü on meil suur ja lai ehk kõik leiavad siit endale midagi. Täis kõht on garanteeritud! Kui otsite kohta, kus sõpradega, perega või omapead aega veeta, on Herman just see koht, kuhu tulla! Meil on meelelahutuseks lauamänge ja vahepeal satub majja ka DJ. Maja 2. korrusel asub 3 toaga külalistemaja.

Haapsalu linn, Haapsalu, Karja tänav 1a

AaBlu resto Veskiviigi sadamas

AaBlu Resortis kohtuvad suurepärased maitsed ja mitmed aktiviteedid! Ja ikka selleks, et pakkuda uusi elamusi nii sadama külastajale kui ka kohalikele elanikele. Tulge külla, meie juures on mõnus! Resto asub maalilise Haapsalu Tagalahe ääres, Veskiviigi sadamas. Meie restos saab pidada erinevaid sündmuseid, pakume ka täislahenduse teenust. Lisaks on meil suurem katuseterass otse kai kaldal, suurepärase vaatega. Menüü on koostanud BBQ Symphony tiimiliige ja restoran Fork üks eestvedajatest Rain Käärst. Lisaks pakume erinevaid aktiivseid tegevusi (süstamatkad, kalagiidi teenus jpm).

Haapsalu linn, Haapsalu, Holmi tänav 14

Roosta Puhkeküla restoran

Roosta Puhkeküla restoranis on 100 kohta, koos meelelahutuskeskuse osaga on võimalik toitlustada kuni 250 inimest. Restoran on sobilik nii väiksematele kui suurematele seltskondadele. A la carte menüü on koostatud kogenud kokkade poolt ning võimalusel üllatatakse kliente lühikeste erimenüüdega. Suvel ootavad sind baar ja suveterrass või kasutades Roosta Catering’i teenuseid, telli hoopis kaunis pidulaud sulle sobivasse kohta. Kui oled minemas matkarajale või grilliõhtule, telli kaasa piknikukorv. Roosta Resto on avatud aastaringselt nii puhkeküla klientidele kui kõikidele teistele. 

Elbiku küla / Ölbäck, Lääne-Nigula vald