Toidukohad Haapsalus ja läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

AaBlu resto Veskiviigi sadamas

AaBlu Resortis kohtuvad suurepärased maitsed ja mitmed aktiviteedid! Ja ikka selleks, et pakkuda uusi elamusi nii sadama külastajale kui ka kohalikele elanikele. Tulge külla, meie juures on mõnus! Resto asub maalilise Haapsalu Tagalahe ääres, Veskiviigi sadamas. Meie restos saab pidada erinevaid sündmuseid, pakume ka täislahenduse teenust. Lisaks on meil suurem katuseterass otse kai kaldal, suurepärase vaatega. Menüü on koostanud BBQ Symphony tiimiliige ja restoran Fork üks eestvedajatest Rain Käärst. Lisaks pakume erinevaid aktiivseid tegevusi (süstamatkad, kalagiidi teenus jpm).

Haapsalu linn, Haapsalu, Holmi tänav 14

Aasia Villa Restoran

Oma restorani oleme kokku koondanud autentsed ja traditsioonilised road Aasiast. Meie kokkasid ühendab armastus ja kirg hea toidu ning maitseelamuste järele. Ürdid ja maitseained tarnime ise Indiast ja meie peakokk Indla segab neist kokku imepärased kastmed.Sushi juures hindame puhtaid maitseid ja värsket toorainet. Tähtsaim on maitse ja aroom, menüü on pigem väiksem – märksõnadeks on “less is more”. Restoran mahutab 26 inimest. Suvekuudel saab meie roogasid ja kokteile nautida Haapsalu suurimal väliterrassil. Loomulikult on meie juurde oodatud ka Sinu neljajalgsed sõbrad.

Haapsalu linn, Haapsalu, Karja tänav 3

Tare-Tareke Grillbaar

Tare-Tareke on väike toitlustuskoht Sviby sadamakülas. Tare-Tarekeses valmistame kõik road A la carte toidukaardi järgi ja kohalikust toorainest. Paljud toiduks vajaminevad toiduained kasvatame ise. Menüüs on suur valik grillitud kala, maheveist, lambaliha, grillitud kanafilee ja sealiha. Teretulnud on ka  veganid ja taimetoitlased.  Toitlustame gruppe. Gruppide jaoks meil on töötatud välja buffeemenüü, et teenindamine sujuks kiiresti ja kõik saaksid süüa nii palju kui soovi on. Toitlustame ainult väliterrassil.

Sviby küla, Vormsi vald

Restoran Rado Haapsalus

Rado on muutuva menüüga restoran, kus iga päev on menüü tahvlil kirjas. Menüüst leiab igale maitsele midagi, näiteks klassikalise tartari, hooajalise kukeseenerisoto või restorani hitte, näiteks luuüdi. Restoran Rado asub maalilise Haapsalu peatänava ääres. Lisaks restorani siseruumidele on võimalik maitseelamusi nautida ka armsas sisehoovis. Haapsalu Rado restoran on Tallinna Rado väike õde! Sama konseptsiooniga restoran, aga väiksemal kujul. Soovime sama kvaliteetset teenindust ja toitu pakkuda ka Eesti ilusaimas väikelinnas.

Haapsalu linn, Haapsalu, Posti tänav 7

Von Gernet kohvik-restoran

Kohviku Von Gernet loomisel on meid inspireerinud nii meri, arhitektuur kui ka ajalugu. Soovime, et tunneksid siin rõõmu elust, puhkusest ning naudiksid kõiki meie tagasihoidlikke hõrgutisi. Menüüd luues sukeldusime esmalt arhiivi, et õppida tundma XIX sajandi tsaariõukonna toidueelistusi ja tolleaegse köögi käekirja. Nüüd võime käsi südamel öelda, et toome Sinuni parimaid klassikuid ja värskeid ideid nii Prantsuse kui ka Slaavi köögist. Loomulikult on kõik road saanud uue ja tänapäevase vormi. Menüüst leiad ka nii soolaseid hõrgutisi kui autentseid Prantsuse maiustusi.

Haapsalu linn, Haapsalu, Supeluse tänav 2

Österby Sadamakohvik

Österby Sadamakohvik asub Noarootsi poolsaarel, väikses Österby külas Lääne-Nigula vallas Läänemaal. Mereäärsesse kohvikusse mahub 30 külalist ja terrassile veel 52 lisaks. Österby Sadamakohvikus saad nautida maitsvaid sööke ja jooke, ilusat merevaadet, kauneid suviseid päikeseloojanguid ja head muusikat. Meil toimub sageli erinevaid kontserte ja kultuurisündmusi. Österby Sadamakohvikusse saad suvisel ajal tulla ka veetaksoga, mis sõidab Haapsalu Grand Holm Marina Sadama ja Österby vahel (telli 5308 4816). Sadamas on maitseid!

Österby küla, Lääne-Nigula vald