Toidukohad Haapsalus ja läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Valge Daam kohvik ja restoran

Valge Daam kohvik ja restoran asuvad Haapsalu ajaloolises linnasüdames. Siin kohtuvad ajalugu, võluv atmosfäär ning suurepärane toit! Meie kohvik on hubane kohtumispaik, mis tuntud eriti oma dessertide poolest. Valge Daam a la carte restorani menüü on inspireeritud vahemere ja prantsuse köögist. Meie peakokk valmistab värskeid ja maitsvaid roogasid kohalikest ja hooajalistest koostisosadest, et pakkuda parimaid maitseid. Olgu selleks siis traditsiooniline Eesti köök või rahvusvahelised maitsed, Valge Daam pakub midagi kõigile maitsemeeltele. Keldrikorrusel on hubane piljardibaar-lounge.

Meraki Haapsalu

Sõna Meraki tuleneb Kreeka keelest, mis tähendab teha midagi kogu hingest, loominguliselt ja südamega!Restoranis pakume teile elamusterohkeid, värskeid ja lihtsaid vahemerepäraseid maitseid, särtsakaid kokteile ja turgutavaid kohvijooke. Soovime tuua teid kohalolu naudingusse, just siin, just praegu- on ju kõik päriselt imeline!

Aiakohvik Metsavahi talus Vormsi saarel

Metsavahi-Hermase on 1931. aasta talukoht kaunil Vormsi saarel Suuremõisa külas.  Sumedatel suveõhtutel ja päikeselistel päevadel avab end meie romantiline pop-up aiakohvik. Hea õnne korral võite ka osa saada inglise kella-viie-teest koos traditsiooniliste värske kurgi võileibade ja skoonidega. Kui sulle pole toit pelgalt kõhutäide, vaid elamus, siis oled meie juures oodatud! Pakume oma aiakohvikus ette tellimisel toitlustamist gruppidele ja seltskondadele. Toitlustamine toimub vabas õhus (vihma korral telgis). Valmistame kaasa võtmiseks head-paremat sisaldavaid piknikukotte.

Roslep Brewery ja Metsabaar

Noarootsis ootab teid Roslep Brewery pruulikoda – meie väike aga tubli pruulikoda Rooslepa mändide all on välja kasvanud hobist ja armastusest pruulimise vastu. Meie eesmärgiks on pakkuda nii vanu klassikuid kui ka uusi katsetusi õllede maailmas.  Oleme ka ainulaadse Õllematka korraldajad, kus ühildame mõnusa looduses viibimise ja õlle degustatsiooni. Rohkem infot kodulehelt. Metsabaar – oleme avatud maist – augustini. Muudel aegadel ettetellimisel (tiimi üritused, sünnipäevad). Metsabaaris saab kerget kõhutäidet, meie enda õlut mekkida, kokteile, mockteile ja kontserdielamusi nautida.

Kolmanda Korruse Kohvik

Kolmanda Korruse Kohvik on hubane kohvik Haapsalu Kaubamaja kolmandal korrusel. Kohviku a la carte menüü on rikkalik, väärtustades head ja kvaliteetset toitu. Tööpäevadel pakub kohvik ka lõunamenüüd.  Kolmanda Korruse Kohvik on mõnus koht väiksemale kui ka suuremale seltskonnale. Suvisel ajal on avatud kohviku katuseterrass, kus lisaks meeldivale söögi- ja jooginautimisele avaneb suurepärane vaade Haapsalu linnale! Tere tulemast!

Österby sadamaresto

Kaunis merevaade ning imelised maitsed panevad aja pausile Österby Sadamarestos!Kohalikust toorainest valmistatud toidud on elamus, mida jääd igatsema! Meie juurest leiab endale midagi igaüks! Vaade merele, värskendavad kokteilid ning väike sadam resto kõrval loovad hubase atmosfääri. Lisaks väga maitsvatele toitudele leiad sadamast tihti ka erinevaid üritusi. Korraldame kontserte, pidulikke õhtusööke või suuremate seltskondade peolaudu. Oleme avatud kõiksugusteks ägedateks projektideks! Österby Sadamaresto on Noarootsi poolsaare mõnusa atmosfääriga pärl, mida lihtsalt peab oma silmaga nägema!