Toidukohad Haapsalus ja läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Tare-Tareke Grillbaar

Tare-Tareke on väike toitlustuskoht Sviby sadamakülas. Tare-Tarekeses valmistame kõik road A la carte toidukaardi järgi ja kohalikust toorainest. Paljud toiduks vajaminevad toiduained kasvatame ise. Menüüs on suur valik grillitud kala, maheveist, lambaliha, grillitud kanafilee ja sealiha. Teretulnud on ka  veganid ja taimetoitlased.  Toitlustame gruppe. Gruppide jaoks meil on töötatud välja buffeemenüü, et teenindamine sujuks kiiresti ja kõik saaksid süüa nii palju kui soovi on. Toitlustame ainult väliterrassil.

Meraki Haapsalu

Sõna Meraki tuleneb Kreeka keelest, mis tähendab teha midagi kogu hingest, loominguliselt ja südamega! Restoranis pakume teile elamusterohkeid, värskeid ja lihtsaid vahemerepäraseid maitseid, särtsakaid kokteile ja turgutavaid kohvijooke. Soovime tuua teid kohalolu naudingusse, just siin, just praegu- on ju kõik päriselt imeline!

Valge Daam kohvik ja restoran

Valge Daam kohvik ja restoran asuvad Haapsalu ajaloolises linnasüdames. Siin kohtuvad ajalugu, võluv atmosfäär ning suurepärane toit! Meie kohvik on hubane kohtumispaik, mis tuntud eriti oma dessertide poolest. Valge Daam a la carte restorani menüü on inspireeritud vahemere ja prantsuse köögist. Meie peakokk valmistab värskeid ja maitsvaid roogasid kohalikest ja hooajalistest koostisosadest, et pakkuda parimaid maitseid. Olgu selleks siis traditsiooniline Eesti köök või rahvusvahelised maitsed, Valge Daam pakub midagi kõigile maitsemeeltele. Keldrikorrusel on hubane piljardibaar-lounge.

Aiakohvik Metsavahi talus Vormsi saarel

Metsavahi-Hermase on 1931. aasta talukoht kaunil Vormsi saarel Suuremõisa külas.  Sumedatel suveõhtutel ja päikeselistel päevadel avab end meie romantiline pop-up aiakohvik. Hea õnne korral võite ka osa saada inglise kella-viie-teest koos traditsiooniliste värske kurgi võileibade ja skoonidega. Kui sulle pole toit pelgalt kõhutäide, vaid elamus, siis oled meie juures oodatud! Pakume oma aiakohvikus ette tellimisel toitlustamist gruppidele ja seltskondadele. Toitlustamine toimub vabas õhus (vihma korral telgis). Valmistame kaasa võtmiseks head-paremat sisaldavaid piknikukotte.

Talumehe kõrts

Talumehe kõrts on kaunis Haapsalu vanalinnas paiknev toitlustusasutus. Põhimenüüst leiad värsked ning kohalikust toorainest valmistatud maitsvad road. Eraldi tähelepanu peab pöörama menüüs olevatele roogade nimedele, nii võib leida menüüst – Köki-Möki, Jänesemoka või Karu-käpa. Pakume võimalust tellida peolaudu ning gruppidele toitlustust. Meile on oodatud lastega pered ja laste jaoks on olemas eraldi mängunurk. Samuti leiab menüüst eraldi lastemenüü. Talumehe kõrts on ehe eesti kõrts selle parimas mõttes, kust kostub mõnusat jutusuminat ning lõbusat naeru.