Toidukohad Haapsalus ja läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Smiley Chilli suveresto

Smiley Chilli suveresto menüü viib sind Tai toitude “magus-hapu-vürtsikas” maailma. Selle eksootilise maa road on valdavalt laktoosi- ja gluteenivabad, väga kõhusõbralikud ja toitvad. Ja mis veel olulisem – valmivad kiirelt! Näiteks leiad menüüst tšillised sinimerekarbid, vürtsikad karriroad, kookospiimasupid. Julgeme ka lubada, et arbuusismuuti ja Tai õlu ei saa meie majast kunagi otsa.Smiley Chilli asub Haapsalu peatänaval koos hubase õueterrassiga, mis ulatub iidse linnamüürini. Ootame külla!

Haapsalu linn, Haapsalu, Karja tänav 21

Restoran ToGo Sushi

Restorani ToGo Sushi eesmärk on pakkuda Haapsalus võimalust nautida maitsvat sushit ja muid meie hõrgutisi. Einestada saab meie hubases saalis ja suveterrassil või tellides toitu kaasa. Meie jaoks pole midagi tähtsamat kui hea toit ja rõõmsad kliendid ning seepärast on kindel, et iga viimane kui maki, poke-kauss ja burger on valmistatud erakordse hoole ja armastusega. Meie teenindajad on alati rõõmsad, sest hea toit ja hea tuju on pika elu saladuseks. Meie restoran asub Haapsalu kesklinnas, ligipääs otse peatänavalt.

Haapsalu linn, Haapsalu, Posti tänav 37

Noarootsi Lokaal

Noarootsi Lokaal on pererestoran ja sündmusruum, kus kohtuvad looduslähedased maitsed ja sõbralik õhkkond. Toiduks pakutakse seda, mida meri, mets ja maa annavad. Maitsemeelte ergutamiseks on roogadele lisatud pisut vürtsi ja paras annus head huumorit. Imeline maitseelamus, mis on 100% väärt sõitu Noarootsi poolsaarele! Lokaali sündmusruum on suurepärane paik eriliste sündmuste tähistamiseks.

Pürksi küla / Birkas, Lääne-Nigula vald, Pürksi keskus 8

Meelelahutuslik ühiskokkamine Veinibaaris MULLiga ja MULLita

Toidutegemine – joogi-koolitus pere, sõprade või töökaaslastega. Meelelahutuslikud ühiskokkamised on suurepäraseks võimaluseks viia meeleolukas õhkkonnas läbi firma tähtsündmus, pidu või koolituspäeva lõpp. Ühised toidutegemised on üks lustlik võimalus tähistada sõprade, tuttavate või töökaaslastega oma õnnestumisi. Veinibaaris MULLiga ja MULLita korraldatakse regulaarselt ka erinevaid koolitusi – näiteks “Rannakarpide valmistamine”, “Tiigerkrevettide töötuba”, “Šampanja ja austrid”, erinevad veinikoolitused jne. Hind sõltub osalejate arvust. Rohkem teavet aare@joogikoolitused.ee.

Haapsalu linn, Haapsalu, Karja tänav 16a

Öölokaal Ruum

Ruum on hubane öölokaal Haapsalu Vanalinnas, kus kõlab alati hea muusika ja tantsida varajaste hommikutundideni välja. Ruumi kokteilid on lihtsalt nii head, et neid peab proovima. Menüüst leiab kosutava kokteili igale maitsele. Ruumis toimub mitmeid eriüritusi, millega kindlasti tasub olla kursis. Meil Ruumi on! Palume lahkelt kokteilile ja tantsule.

Haapsalu linn, Haapsalu, Ehte tänav 2

Kokteilikoolitus Tänava talus “Läänemaa nurmede õiekaunitaride salapärane maailm”

Koolitusel segame ja maitseme erinevaid põnevaid jooke Läänemaa taimedest. Teeme lähemat tutvust nii mõnegi salapärase kohaliku taimekaunitariga. Uurime, miks ja kuidas neid taimi kasutada ning lisaks kuulete nendega seotud paljusid huvitavaid legende ja lugusid. Koolitus sobib suurepäraselt nii suuremate kui ka väiksemate seltskondade ühise koosviibimise lõpetamiseks või miks mitte ka alustamiseks. Samuti sünnipäevade ja muude pidulike või lihtsalt toredate ürituste põnevamaks muutmiseks. Võimalik korraldada koolitus nii Tänava talus kui ka tulla koolitust tegema teie poolt valitud asukohta. 

Haeska küla, Haapsalu