Toidukohad Haapsalus ja läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Passiflora Küünikohvik

Passiflora küünikohvik on samanimelise lillestuudio poolt loodud suvekohvik, mis pakub nii isuäratavaid maitseid kui ka elamusi!Meie juures saad puhata kiirest igapäevaelust. Looduskaunis kohas asuv küün on avanud enda uksed erinäolistele külalistele – see on sobiv koht neile, kes soovivad roheluse keskel nautida tassi kohvi ja muud head-paremat kui ka neile, kes ei soovi käed rüpes istuda ning tahavad tegevust. Nobenäppudele pakume igal laupäeval töötube, väiksemad saavad taluloomi uudistada.

OHH hapusaia ja juuretisega leiva töötuba

Kahepäevase töötoa raames vastame küsimusele, miks juuretisega teraviljatooted on head ja teeme läbi kõik saia või leiva protsessi etapid. Alustame juuretisest, selle kasvatamisest, toitmisest ja säilitamisest. Räägime, millist jahu ja tööriistu valida ning millised on peamised vead ja eksimused, mida vältida. Õpetame parimaid kaunistamise viise ja tutvustame tööriistu, millega seda teha. Ja muidugi premeerime end värske ja sooja hapusaiaga! Lisaks räägime, mida veel juuretisest valmistada saab. Töötoas osalejate arv 10-12 inimest.

KIIL Sushibaar

Oma restorani oleme kokku koondanud autentsed ja traditsioonilised road Aasiast. Meie kokkasid ühendab armastus ja kirg hea toidu ning maitseelamuste vastu; seega leiad meilt alati oma majas valmistatud toorainest roogasid.Sushi juures hindame puhtaid maitseid ja värsket toorainet. Tähtsaim on maitse ja aroom, menüü on pigem väiksem – märksõnadeks on “less is more”. Restoran mahutab 26 inimest. Suvekuudel saab meie roogasid ja kokteile nautida Haapsalu suurimal väliterrassil. Loomulikult on meie juurde oodatud ka Sinu neljajalgsed sõbrad.

Tare-Tareke Grillbaar

Tare-Tareke on väike toitlustuskoht Sviby sadamakülas. Tare-Tarekeses valmistame kõik road A la carte toidukaardi järgi ja kohalikust toorainest. Paljud toiduks vajaminevad toiduained kasvatame ise. Menüüs on suur valik grillitud kala, maheveist, lambaliha, grillitud kanafilee ja sealiha. Teretulnud on ka  veganid ja taimetoitlased.  Toitlustame gruppe. Gruppide jaoks meil on töötatud välja buffeemenüü, et teenindamine sujuks kiiresti ja kõik saaksid süüa nii palju kui soovi on. Toitlustame ainult väliterrassil.

Restoran Rado Haapsalus

Rado on muutuva menüüga restoran, kus iga päev on menüü tahvlil kirjas. Menüüst leiab igale maitsele midagi, näiteks klassikalise tartari, hooajalise kukeseenerisoto või restorani hitte, näiteks luuüdi. Restoran Rado asub maalilise Haapsalu peatänava ääres. Lisaks restorani siseruumidele on võimalik maitseelamusi nautida ka armsas sisehoovis. Haapsalu Rado restoran on Tallinna Rado väike õde! Sama konseptsiooniga restoran, aga väiksemal kujul. Soovime sama kvaliteetset teenindust ja toitu pakkuda ka Eesti ilusaimas väikelinnas. Tutvu MICHELINI inspektorite hinnanguga.

Von Gernet kohvik-restoran

Kohviku Von Gernet loomisel on meid inspireerinud nii meri, arhitektuur kui ka ajalugu. Soovime, et tunneksid siin rõõmu elust, puhkusest ning naudiksid kõiki meie tagasihoidlikke hõrgutisi. Menüüd luues sukeldusime esmalt arhiivi, et õppida tundma XIX sajandi tsaariõukonna toidueelistusi ja tolleaegse köögi käekirja. Nüüd võime käsi südamel öelda, et toome Sinuni parimaid klassikuid ja värskeid ideid nii Prantsuse kui ka Slaavi köögist. Loomulikult on kõik road saanud uue ja tänapäevase vormi. Menüüst leiad ka nii soolaseid hõrgutisi kui autentseid Prantsuse maiustusi.