Majutuskohad Haapsalus ja Läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Südalinna Apartement

Külaliskorter 2 magamistoa ja rõduga Haapsalu südalinnas 3-korruselise maja idapoolsel küljel, kus avaneb vaade tagalahele ning Noarootsi poolsaarele. Teie päralt on privaatne köök ja baarilaud koos minibaariga. Magamistoas on suur paarisvoodi 2-le ja lisavoodid 3 inimesele. Korteris on piisavalt tööpindu ja istekohti. Kasutuses on köögitehnika ning muusikakeskus, TV ja kliimaseade. Kõik kesklinna teenused, ajaloolised vaatamisväärsused ja vabaajaveetmise võimalused on lähedal. Vanalinn, promenaad ja laht jäävad põhja poole ning spaa, muuseum ja Paralepa rand on lääne suunas.

Papli Suvemajake

Papli Suvemajake on renoveeritud hubane suvemaja, mis asub Haapsalu linna lähedal, kuid linnamürast eemal. Majakeses on kõik vajalik lühiajaliseks puhkuseks olemas, õues grillimisvõimalus, lastele suur 4,2m läbimõõduga batuut ja saun (lisatasu eest). Suvemajakeses on konditsioneer, mis aitab kuumalaine perioodil tuba jahutada ja unekvaliteeti parandada! Meile on oluline mugavus ja hubasus, mida püüame ka oma külalistele pakkuda! Haapsalu vaatamisväärsused, sündmused/festivalid, rand ja kohvikud on vaid 7km kaugusel, kuhu saab lisaks autole minna nii bussi kui ka taksoga.

Kuuse 4 Apartmendid

Kuuse 4 Apartmendid asuvad Haapsalu kesklinnas (Kaubamaja 500m, Veekeskus ja Spordikeskus 300m, Haapsalu piiskopilinnus 1,3km, Paralepa rand 1,9km). Meil on valikus samas majas kaks erineva suurusega kõigi mugavustega Apartmenti, mis on hoolikalt renoveeritud ja täielikult sisustatud. Pakume majutust 2-toalises korteris kuni neljale ja 3-toalises kuni kuuele külalisele. Meile on oluline mugavus ja hubasus, mida püüame ka külalistele pakkuda! Korterid on täisvarustatud kõigega, mis lühiajaliseks peatumiseks vaja võib minna. Olete oodatud!

Marika Puhkeküla – Kämping

Meie puhkeküla “Marika Puhkeküla” asub Nõval, vaid 800m kaugusel lähedalasuvast poest, restoranist ja bussipeatusest. Kutsume teid nautima koos meiega looduse rahu ja ilu. Nautige Eestimaa looduse rahu ja üksindust.Vahetus läheduses asuvad Eesti kaunimad liivarannad, mida ümbritsevad männi- ja segametsad, looma- ja taimekaitsealad, rabad, järved ja matkarajad. Meie jalgratastega jõuate igasse neist sihtkohtadest. Meie kämpingus on suured laagrikohad, eraldi pesumaja ja väliköök. Meie suhtlemise keeleks on inglise- ja saksa keel

Marika Puhkeküla – Metsanurga Öömaja

Meie puhkeküla “Marika Puhkeküla” asub Nõval, vaid 800m kaugusel lähedalasuvast poest, restoranist ja bussipeatusest. Kutsume teid nautima koos meiega looduse rahu ja ilu. Nautige Eestimaa looduse rahu ja üksindust.Vahetus läheduses asuvad Eesti kaunimad liivarannad, mida ümbritsevad männi- ja segametsad, looma- ja taimekaitsealad, rabad, järved ja matkarajad. Meie jalgratastega jõuate igasse neist sihtkohtadest. Metsloomi saab sageli jälgida otse oma puhkekodust. Lähedal asuvad heinamaad on linnuvaatluse paradiis. Meie suhtlemise keelteks on inglise- ja saksa keel.

Marika Puhkeküla – Metsanurga Puhkemaja

Meie puhkeküla “Marika Puhkeküla” asub Nõval, vaid 800m kaugusel lähedalasuvast poest, restoranist ja bussipeatusest. Kutsume teid nautima koos meiega looduse rahu ja ilu. Nautige Eestimaa looduse rahu ja üksindust. Lähedalt leiate kauneimad liivarannad, mida ümbritsevad männi- ja segametsad, looma- ja taimekaitsealad, rabad, järved ja matkarajad. Meie jalgratastega jõuate igasse neist sihtkohtadest. Metsloomi saab sageli jälgida otse oma puhkekodust. Lähedal asuvad heinamaad on linnuvaatluse paradiis. Meie suhtlemise keelteks on inglise- ja saksa keel.