Majutuskohad Haapsalus ja Läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Tare-Tareke kodumajutus

Tare-Tareke pakub sulle õdusat kodumajutust privaatses ja rahulikus Vormsi väikeses Sviby külas. Sviby on Vormsi sadamaküla. Majutus asub 2,5 kilomeetri kaugusel sadamast ja 2,5 kilomeetrit on ka ujumiskohani. Ettetellimisel saab nautida ka saunamõnusid. Saunamajakeses on ka tuba kuni neljale inimesele. Peame ka väikest kohvikut, kus pakume oma puhkajatele mehist hommiku, lõuna ja õhtusööki, mida valmistame kohalikust toorainest. Hommikusöök kuulub majutushinda.

Papli Suvemajake

Papli Suvemajake on renoveeritud hubane suvemaja, mis asub Haapsalu linna lähedal, kuid linnamürast eemal. Majakeses on kõik vajalik lühiajaliseks puhkuseks olemas, õues grillimisvõimalus, lastele suur 4,2m läbimõõduga batuut ja saun (lisatasu eest). Suvemajakeses on konditsioneer, mis aitab kuumalaine perioodil tuba jahutada ja unekvaliteeti parandada! Meile on oluline mugavus ja hubasus, mida püüame ka oma külalistele pakkuda! Haapsalu vaatamisväärsused, sündmused/festivalid, rand ja kohvikud on vaid 7km kaugusel, kuhu saab lisaks autole minna nii bussi kui ka taksoga.

Kuuse 4 Apartmendid

Kuuse 4 Apartmendid asuvad Haapsalu kesklinnas (Kaubamaja 500m, Veekeskus ja Spordikeskus 300m, Haapsalu piiskopilinnus 1,3km, Paralepa rand 1,9km). Meil on valikus samas majas kaks erineva suurusega kõigi mugavustega Apartmenti, mis on hoolikalt renoveeritud ja täielikult sisustatud. Pakume majutust 2-toalises korteris kuni neljale ja 3-toalises kuni kuuele külalisele. Meile on oluline mugavus ja hubasus, mida püüame ka külalistele pakkuda! Korterid on täisvarustatud kõigega, mis lühiajaliseks peatumiseks vaja võib minna. Olete oodatud!

Karja Accomodation

Kärme Küülik Restorani maja teisel korrusel on väike hotell. Meil on 5 tuba ja kõige rohkem mahub meile öömajalisi 17 inimest. Infot peatumise kohta küsi kirja teel või helista!

Hotell Promenaadi Haapsalus

Hotell asub Haapsalu kesklinnas mere ääres ja on imelise merevaate poolest ainulaadne Eestis. Hotellis on 35 kõigi mugavustega avarat ja puhast tuba, 29 on merevaate ja rõduga. 1.korruse rõdudelt pääseb otse promenaadile. Tubades on pimendavad kardinad. Hotelli kõrval on laste mänguväljak, laenutame jalgrattaid ja klientidele on Hestia spa kasutus soodushinnaga. Lemmikloomad on oodatud. Klientidel tasuta parkla. Hotellis on akendega konverentsiruum kuni 50 inimesele, võimalus kasutada ka merevaatega restorani seminaride pidamiseks kuni 70le. Sobilik ettevõtetele firmasündmuste pidamiseks.

Lootuse Puhkemaja

Me pakume kodust ja rahulikku majutust neile, kes tahavad eemale igapäevasest kärast ja stressist ning soovivad vaikust, rahu ja lihtsalt olla.  Lootuse puhkemajas on kolm tuba ööbimisvõimalusega neljale inimesele, kööginurk kõige vajalikuga ja puuküttega saun. Samuti on olemas kamina- ja saunapuud, hommikumantlid – tunne end nagu omas kodus! Puhkemaja ei ole mõeldud suuremate ürituste ega pidude korraldamiseks. Pigem on see paik inimesele taastumise- ja rahupaigaks.