Läänemaa on aktiivse puhkaja paradiis

Läänemaa rikkalik kultuuriruum oma traditsioonide ja kommetega pakub põnevaid võimalusi kvaliteetaja veetmiseks.

Kas tahaksid midagi uut proovida või teistmoodi teha?
Et sinu puhkus või tööalane seminar oleks kui väike seiklus sinu valitud teemal ja kohalike eripäradega?

See on koht, kus saavad kokku Haapsalu ja Läänemaa ettevõtlike inimeste vahvad ideed ja kirg kõige läänemaise suhtes ning sinu soovid.
Põnevad õpitoad, ainulaadsed elamused ja tegevused, mis sobivad nii sõprade seltskonnale, perele, meeskonnaüritustele ja konverentsidele – meil on seda kõike.

Leia omale sobiv.

Eksklusiivne vehklemistund ehk kehastumine Haapsalu musketäriks

Proovi oskusi ja sportlikku tahet ning kehastu tipptasemel juhendaja käe all Haapsalu musketäriks! Napilt 10 000 elanikuga Haapsalu on vehklemismaailmas fenomenaalne nähtus. Klubist En Garde on sirgunud mitmeid maailmatasemel vehklejaid ja ka Euroopa – ja Maailmameistreid ning ka Olümpiavõitja. Kadakakeppide või pajuvitste – nagu Kuldgloobuse auhinnale kandideerinud “Vehkleja” filmis – asemel kasutatakse moodsat ja turvalist varustust. Sulle tutvustatakse vehklemise ajalugu ja algtõdesid, proovi, kuidas on kanda vehklemisvarustust. Saad ka proovida sõpradega omavahelist võistlust.

Purjetame geopeituse aardeid otsima (Seasaar ja Hobulaid)

Mõlema laiu külastuses kulub 8 tundi, ühe laiu külastuseks 5 tundi. Jääme laidusest 200 m kaugusele ankrusse, sealt edasi liigute aerupaadiga. Kui sa varem pole geopeitust mänginud, siis see ei ole takistuseks. Räägime lähemalt ja saate veeta toreda seiklusrikka päeva Eesti rannikuvetes. 

Purjetame Vormsile + päev saarel

See on päev, mis ei unune ja jääb kauaks südant ja hinge rõõmustama! Paketile tasub arvestada terve päev (u 8 tundi), sest kiiret ei ole. Aeglane elu on see kõige mõnusam, eriti Vormsil. Ühe otsa merereis sellest võtab aega 2 tundi. Aitame teil koostada päevakava saarel. Soovi korral koos giidiga. Mida teha saarel: – lõuna/piknik; – talumuuseum; – Saxby tuletorn; – geopeituse aarete otsimine; – matkamine. Liikumiseks saarel on jalgrattad, uunikumiauto UAZ koos juhiga või rendiauto. Paketi hinnas sisaldub: – purjetamine Haapsalu-Sviby-Haapsalu; – ujumispaus merel; – Sviby sadama kaimaks.

Mimoosi mängu-ja peoruumid Haapsalus

Oleme valmis saanud uued Mimoosi mängu-ja peoruumid Haapsalus, mis on nüüd valmis ürituste pidamiseks. Värskelt valminud Mimoosi mängu-ja peoruumid asuvad 120 m² alal ja on mõeldud just sünnipäevadeks ja koosolemiseks. Mõnus, soe ja hubane peoruum pakub rõõmu väikestele ja suurtele! Saab tulla oma sõpradega ja perega pidama vahvat sünnipäeva! Mimoosi mängu- ja peoruume saab rentida E-P 9.30-23.00. Teid ootab ees seikluslik loss, pallimeri, batuut ja piljard. Lustimiseks mõeldud!

Katamaraan-purjeka Ducky 17 rent

Tegemist on ranna-katamaraaniga Ducky 17 mille juhtimiseks ei ole tarvis eraldi väikelaeva juhiluba. Purjepart on ainuke sõiduk, mida saab juhtida pikutades. Ei see ei ole kõige kiirem purjekas, ei ta ei krüssa nii terava nurga all kui monohull. Temaga sõit on protsess ja nauding, kuidas purje ja sverdi koosmõjul liigub alus suunas, mille sina otsustad.Purjepardiga purjetama õppimine on lihtsam kui Optimistiga, tulenevalt aluse kahe kere stabiilsusest. Alusele mahub väike seltskond (2-4 inimest), tänu millele pääsevad reisile kaasa ka lapsed.  Rendiperiood on nädal.

Meresõidud kaatriga, lõbusõidud ja meretakso

Telli kaater merereisiks saartele, transpordiks, taksoteenusena, merekoolitusteks, mereürituste turvamiseks, meeskonnakoolituseks, asutuste väljasõitude korraldamiseks, lihtsalt mõnusaks merelolemiseks, veesuusatamiseks, wakeboardiks, hülgevaatlusteks ja muudeks merega seotud ettevõtmisteks. Kaater on RIB tüüpi, sooja kajutiga, pikkusega 9 meetrit, laiusega 3 meetrit, äärmiselt merekindel, 300 HJ mootoriga, kiirusega 47 sõlme ehk ca 90 km/h. Turvaliseks merereisiks on kaater varustatud kõigi kaasaegsete navigatsiooni- ja sidevahenditega. Võta ühendust ja uuri lisa!