Lõõgastav puhkus

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Hestia Hotel Haapsalu Spa heaoluspaa

Me armastame Eestit! Pakume nii teraapilisi hoolitsusi, et ennetada terviseprobleeme kui ka heaoluhoolitsusi, mis aitavad vabaneda igapäevasest stressist, pingest ja väsimusest. Meie pakutavate teenuste nimekirjas arvestatav hulk hoolitsusi kohaliku mudaga. Alustada saab nii Haapsalu ravimuda massaažiga ja lõpetada mudamaskiga peanahale. Hoolitsuste kõrvale pakume nii savijooki kui ka vetikateed, et ka keha sisemiselt saaks tervendatud ning puna põskedele. Eesti juhtiva nahahooldusbrändiga D’DIFFERENCE töötasime välja looduslikud näohoolitsused erinevate nahatüüpide ja naha vajaduste jaoks.

Hestia Hotel Haapsalu Spa Spaahotell

Heaolu ja tasakaal merekaldal ootab sind!Kolmest küljest merega piiratud Hestia Hotel Haapsalu Spa pakub silmale ja hingele kauneid loodusvaateid ja see on suurepärane koht puhkuseks, mis lisaks lõõgastavatele vee- ja saunamõnudele pakub ka nauditavat toiduelamust ning meeleolukat koosolemise võimalust. Pole midagi kosutavamat kui hetked iseendale. Pakume nii teraapilisi hoolitsusi, et ennetada ja leevendada terviseprobleeme kui ka heaoluhoolitsusi, mis aitavad vabaneda igapäevasest stressist ja pingest.  

Kümblustünni rent Haapsalus ja Läänemaal

Kümblustünni rent Haapsalus ja Läänemaal. Meie tünn mahutab lahedalt 8 täiskasvanut ja kui tünnis palav hakkab saad ennast jahutada taga osas asuvatel istumiskohtadel. Kümblustünnil on LED veealune valgustus ja välisvalgustus ning läbi sisse ehitatud bluetooth ja kõlarite süsteemi saate nautida oma lemmikmuusikat. Kui sul endal puudub võimalus kümblustünni transportida, siis toome lisatasu eest tünnisauna kuhu vaja. Rendi ja naudi – mõnus iga ilmaga!

#SaunaMöll – Haagisel sauna ja kümblustünni rent Läänemaal

Meeldejääv saunaelamus just Sinu valitud asukohas! Tee perele või sõpradele meeldiv üllatus. Saun ja kümblustünn sobivad hästi meeldejääva ürituse korraldamiseks. Saun ja kümblustünn mahutavad mõlemad kuni 6 inimest ning saunamõnusid saab nautida igal aastaajal ja see sobib igas vanuses inimestele. Erilise meeleolu tekitab saun koos kümblustünniga just talvel, kui õhk on jahe ja sajab lund. Saunal on klaasist uks ja aknad, et nautida ümbritsevat vaadet, soojaks köeb need puuküttega ahi. NB! Saunas puudub pesemisvõimalus. Rendime ka peotelke, valguskette ning heli- ja valgustehnikat.

Hestia Hotel Haapsalu Spa Vee- ja Saunaspaa

Heaolu ja tasakaal merekaldal ♥ Hestia Hotel Haapsalu Spa vee- ja saunaspaas saad lõõgastuda mitmel erineval viisil. Veemõnusid saad nautida lainetavas ujumisbasseinis, lõõgastavas päikeselises kuumaveevannis, tormises mullivannis ja voolavas lõõgastusbasseinis. Viie erineva sauna hulgast leiab igaüks oma lemmiku. On nii äkilisemat, udust ja niisket, kuuma ja meelelist ning soola ja muda. Vee- ja saunaspaa kohvikus pakume karastavaid jooke, smuutisid, salateid, kergeid suupisteid ja loomulikult kõigi lemmikut – jäätist!

Fra Mare Thalasso Day Spa sauna- ja basseinikeskus

Thalasso Day Spaa sauna- ja basseinikeskuses ootavad Sind soojendusega välibassein, mõnusalt soe merevee- ja massazibassein ning klaasseintega lebola, saunadest pakuvad turgutust ja värskendust soome-, auru-, soola-, infrapunasaun, sanaarium. Soovitame kaasa võtta ujumisriided, saunalina, hommikumantli ja kummist rannajalatsid, siis tunned ennast mugavalt. Võimalik on lõõgastuda ka omaette privaatses lounges Meresaun. Hea teada: Hind on 3-tunnise külastuse eest, hind ei sisalda käteräti kasutust.