Toidukohad Haapsalus ja läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Restoran Kärme Küülik

Meie lihakäntsakad saavad grillitud lahtisel tulel ja meie jäneseliha valmib suurima lugupidamisega pikk-kõrva hõrgu maitse vastu. Meie pitsad saavad oma pruunid servad spetsiaalselt Itaaliast toodud puuküttega pitsaahjus ja päris oma pastamasinas valminud pasta teeb poest ostetud makaronile silmad ette. Meie veinikelder on täis maitsvate roogadega hästi sobituvaid bukette ja õlu on alati külm.

Pizza Grande Haapsalu vanalinnas

Pizza Grande asub Haapsalu vanalinnas Karja tänaval ja pakub lisaks laiale valikule pizzadele ka pastasid ja salateid. Pizza Grande on tuntud enda väga maitsvate pannipizzade poolest. Suvel on sisehoovis avatud mõnus terrass, kus maitseelamusi nautida. Erinevates suurustes pizzasid saad ka kaasa tellida. Hea teada: Kõige menukam pizza menüüs on pizza “Grande”.

Grand Holm Marina sadamaresto by MuSu

Grand Holm Marina sadamarestoranis MuSu pakume vaheldusrikast toitu erinevatest Euroopa piirkondadest ja sekka ka Lõuna-Ameerika kööki. Suviselt mulline joogikaart pakub põnevaid leide erinevatele maitsetele. Restoran asub Grand Holm Marina jahisadamas Haapsalu lahe ääres. Sadamarestos on 50 istekohta, baar ja väliterrass, kus saab ilusa ilmaga nautida mõnusat merevaadet. Suvel korraldame kontsert-õhtusööke. Restorani saab broneerida ka eraüritusteks.

Von Gernet kohvik-restoran

Kohviku Von Gernet loomisel on meid inspireerinud nii meri, arhitektuur kui ka ajalugu. Soovime, et tunneksid siin rõõmu elust, puhkusest ning naudiksid kõiki meie tagasihoidlikke hõrgutisi. Menüüd luues sukeldusime esmalt arhiivi, et õppida tundma XIX sajandi tsaariõukonna toidueelistusi ja tolleaegse köögi käekirja. Nüüd võime käsi südamel öelda, et toome Sinuni parimaid klassikuid ja värskeid ideid nii Prantsuse kui ka Slaavi köögist. Loomulikult on kõik road saanud uue ja tänapäevase vormi. Menüüst leiad ka nii soolaseid hõrgutisi kui autentseid Prantsuse maiustusi.

Meelelahutuslik ühiskokkamine Veinibaaris MULLiga ja MULLita

Toidutegemine – joogi-koolitus pere, sõprade või töökaaslastega. Meelelahutuslikud ühiskokkamised on suurepäraseks võimaluseks viia meeleolukas õhkkonnas läbi firma tähtsündmus, pidu või koolituspäeva lõpp. Ühised toidutegemised on üks lustlik võimalus tähistada sõprade, tuttavate või töökaaslastega oma õnnestumisi. Veinibaaris MULLiga ja MULLita korraldatakse regulaarselt ka erinevaid koolitusi – näiteks “Rannakarpide valmistamine”, “Tiigerkrevettide töötuba”, “Šampanja ja austrid”, erinevad veinikoolitused jne. Hind sõltub osalejate arvust. Rohkem teavet aare@joogikoolitused.ee.