Toidukohad Haapsalus ja läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Roosta Puhkeküla restoran

Roosta Puhkeküla restoranis on 100 kohta, koos meelelahutuskeskuse osaga on võimalik toitlustada kuni 250 inimest. Restoran on sobilik nii väiksematele kui suurematele seltskondadele. A la carte menüü on koostatud kogenud kokkade poolt ning võimalusel üllatatakse kliente lühikeste erimenüüdega. Suvel ootavad sind baar ja suveterrass või kasutades Roosta Catering’i teenuseid, telli hoopis kaunis pidulaud sulle sobivasse kohta. Kui oled minemas matkarajale või grilliõhtule, telli kaasa piknikukorv. Roosta Resto on avatud aastaringselt nii puhkeküla klientidele kui kõikidele teistele. 

Teele Pagar kohvik-pagariäri

Teele Pagari kohvikus leiad värskest toorainest valmistatud laias valikus pagari-ja kondiiitritooteid: soolaseid ja magusaid pirukaid, kringleid, kooke, plaadipirukaid, mitut sorti torte, küpsiseid, leiba ja saia. Tule ja vali oma lemmikud! Tööpäevadel pakume alates kella 7 hommikusööki ja kell 11 valmivad lõunasöögiks maitsvad päevapakkumised. Kohviku esimesel korrusel on ruumi 27-le, teisel korrusel on privaatsem ruum väiksemale seltskonnale (10 inimest), suveterrassil 10 istekohta. Tere tulemast!

Fra Mare restoran “Bergfeldt”

Fra Mare Thalasso SPA-s leiab gurmeehuviline elamuse restoranis “Bergfeldt”.  Oma nime on restoran saanud 1825. aastal dr. Hunniuse initsiatiivil ehitatud esimese väikese mudaravila järgi. See asus Haapsalu Eeslahe kaldal ning kandis samuti nime Bergfeldt. Soovitame laua ette broneerida. Meil saad korraldada ka sünnipäevasid, pulmi, asutuste koosviibimisi ja palju muid tähtpäevi. Igal õhtul, v.a pühapäev, on  meelelahutusprogramm.  Üritust tellides on nii ruum kui ka siinne programm juba toidutellimuse hinnas.

Laterna baar

Laterna baar Haapsalu asub 1920-datel ehitatud puumajas. Maja sisehoovis esimesel korrusel paiknevas baaris pakutakse erinevas valikus koduseid roogasid, saab söönuks kiiresti ja hästi. Siseruumis on 20 kohta, terrass mahutab 30 inimest. Maja teisel korrusel asub majutuskoht  mis on baarist eraldi olev asutus.

Müüriääre kohvik

Müüriääre kohvikust on saanud üks Haapsalu tuntumaid söögikohti. Sinna sisse astudes tekib tunne, et oled seal juba käinud, satud justkui lapsepõlvemaale. Tunned värskete küpsetiste ja jahvatatud kohvi aroomi, kamin õhkab sooja, tigudiivanid ja tugitoolid lausa kutsuvad maha istuma ja hetke nautima. Seinu ilmestavad Epp-Maria Kokamäe maalid ja Jaak Arro puitlõigetega pannood. Lastele on mängukast pehmete lelude ja raamatutega, suvel on laste päralt ka aed kohviku tagahoovis. Valida on raske, kuid proovida tasub maitsvaid ahjupirukaid ja võileibu ning kindlasti Müüriääre kohviku kooke.

Kongo Hotelli restoran

Haapsalus hotellis Kongo asuv restoran ootab teid nii kiirele ja maitsvale lõunale, mil pakume päevapraadi kui ka mõnusat õhtut veetma sõprade seltsis. Rannarootsilik kaminaga restoran tekitab hubase ja privaatse õhustiku. Restoran on oma meeldiva interjööri ja hea veinivalikuga sobilik nii ärikohtumiseks, isiklike tähtpäevade ja ürituste pidamiseks kui ka lihtsalt lõunatamiseks. Soovi korral broneeri restoran mõne isikliku piduliku ürituse tarbeks. Meie restorani pääseb hõlpsasti ligi ka ratastooliga ja lubatud on ka hästi kasvatatud lemmikloomad.