Toidukohad Haapsalus ja läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Sviby sadama suvekohvik

Sviby sadama kõrval imeilusa vaatega kohas on suvel avatud vabaõhukohvik, kust saad osta nii suupisteid kui keelekastet. Viska pilk peale ka erinevatele käsitööna valminud suveniiridele. Kes soovib aktiivsemat tegevust, saab mängida minigolfi, koroonat või petanquet. Suvekohviku lähedal, kuid privaatselt kadakate vahel on lõkkekohad ja rannaga telkimisplats.

Ööklubi “Africa”

Klubi Africa asub Haapsalu kõige käidavamas ja rahvarohkemas paigas otse linna südames. Hoone esimesel korrusel asub pubi Africa, keldrikorrusele jääb ööklubi Africa. Africa on Eesti üks esimesi ööklubisid aastast 1994. Klubi miljööväärtusliku interjööri kujundamisel on kasutatud skulptor Tauno Kangro poolt loodud  suuri erootilisi afrikaanitüüpseid inimskulptuure. Mugava mööbli ja huvitava valguslahenduse kooskõlal on loodud tõeliselt meeldiv ja meeleolukas atmosfäär. Klubi tasemel valguspark ning korralik helisüsteem loovad peomeeleolu ja annavad tantsuhoogu.

Taksi Pubi

Taksi pubi on Haapsalu peatänaval tegutsenud juba aastaid olles populaarne koht nii kohalike kui ka turistide seas. Menüüs on taskukohased ja kodused Eesti road, mis sobivad nii toekaks lõunasöögiks kui ka õhtuseks istumiseks sõpradega. Hea teada: Meil on olemas lauamängud. Suvel on võimalik ka terassil ja hoovis istuda. 

Nõva Mõisa kohvik

Nõva Mõisa kohvik asub Eesti loodepoolses nurgas looduskaunis Nõva külas. Kohvik on rajatud kunagisse mõisa tööliste majja, milles hiljem oli ka kohalik meierei. Toit, mida pakume, on alati mõnusas koduses võtmes. Esmaspäevast reedeni leiate menüüst ka toitvad päevapakkumised. Lisaks soojale toidule pakume ka maitsvaid kooke, saiakesi, pirukaid ja kringleid – kõik ikka ise kohapeal valmistatud.Koht sobib hästi ka sünnipäevade ja muude ürituste läbiviimiseks. Hea teada: Samas majas asub ka Nõva kauplus

Dirhami Kalakohvik

Dirhami Kalakohviku võib võtta kokku sõnadega “mõnusad maitsed ja meri”. Kohvik on küll kõrvalises kohas, kuid sõit sinna tasub igati ära, sest asukoht otse mererannal vaatega Osmussaarele ja imelisele päikeseloojangule on erandlikud. Õnneks on meil ka külalistemaja, et pikemaks jääda. Nagu nimigi ütleb, on menüüs rõhku pandud kalale, suures osas kohalikule kalale. Soovitame kindlasti eelnevalt laud broneerida, sest see aitab meil siin maailmalõpu kohvikus piisavas koguses toorainet varuda, õigeks ajaks ettevalmistusi teha ning tööjõudu kokku ajada. Tule avastama! Elamus on garanteeritud!

Haapsalu Hesburger

Hesburger on perefirma, mis on saanud alguse Soomest. Restoranide arvu poolest on tegemist suurima kiirsöögiketiga nii Soomes kui ka Balti riikides. Burgereid ja salateid pakutake puhtas ja sõbralikus keskkonnas. Meie juures on mõnus sõpradega kohtuda kui ka lihtsalt tassike kohvi juua. Soovime teile meeldivaid elamusi Hesburgeri restoranides!