Toidukohad Haapsalus ja läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Kogre kõrts

Kogre Kõrtsis ootab Sind koht, kus saad nautida looduse ja mere lõhnu, värve ja helisid. Kõrts sobib erinevate koosviibimiste pidamiseks, mahutame kuni 80 inimest. Tule veeda üks päev mereäärses looduses! Paadisõit kaluripaadiga “lappajaga” merel ning pärast merereisi kosutav  “Kaluri lõunasöök” kaluripere Kogre Kõrtsis. Kõlab ju hästi!

Fra Mare Thalasso Spa lobby-baar

Fra Mare Thalasso Spa hotelli fuajees asub 35 istekohaga lobby-baar. See on sobiv koht meeldivaks kohvipausiks või kergeks kehakinnituseks. Lobby-baari menüüst leiab igaüks endale sobivad roa. Menüüs on olemas gluteeni- ja laktoosivaba toit ja lisaks ka vegan- ning taimetoit. Suvehooajal avatud terrassikohvikus on lahutamatuteks kaaslasteks värske õhk ning meretuuled. Uuendame enda menüüd igal aastal.

Altmõisa Kohvik

Altmõisa kohviku köök keskendub kohaliku tooraine väärtustamisele. Avatud on suveterrass ja soojades toonides pidulik 30-kohaline söögituba. Suuremate sündmuste puhul kaetakse peolaud suurde saali, kust avaneb vaade sooniidule, merele ja metsale. Ruumi on kuni 60 külalisele. Soojade ilmade saabudes on avatud suvekohvik kohalike hõrgutistega. Talvisel ajal tasub ette helistada. Huvitav teada: avatud kaasaegses köögis saad jälgida, kuidas toit valmib.

Pizza Grande Rannarootsi keskuses

Lisaks Pizza Grandele Haapsalu vanalinnas, tule ja naudi oma lemmikpizzat ka Rannarootsi keskuses. Valikus on ligi paarkümmend erinevat pizzat, lisaks ka pasta ja jäätisevalik. Pere väiksemad liikmed saavad aega viita kõrval asuvas mängunurgas ja pallimeres.

Pizza Grande Haapsalu vanalinnas

Pizza Grande asub Haapsalu vanalinnas Karja tänaval ja pakub lisaks laiale valikule pizzadele ka pastasid ja salateid. Pizza Grande on tuntud enda väga maitsvate pannipizzade poolest. Suvel on sisehoovis avatud mõnus terrass, kus maitseelamusi nautida. Erinevates suurustes pizzasid saad ka kaasa tellida. Hea teada: Kõige menukam pizza menüüs on pizza “Grande”.

Haapsalu Kuursaali suverestoran

Haapsalu Kuursaal on suverestoran, mis asub ainsana algsel kujul säilinud kuursaalis Eestis. Haapsalu Kuursaali suverestorani menüüs on maitsvad kohapeal valmistatud küpsetised, samuti on olemas a la carte menüü, grupi- ja lastemenüü. Restoranis on ka lai valik jooke – sisukas veinikaart ja suviselt kerge kokteilimenüü. Lisaks pakume suurt valikut Eesti käsitööõllesid nii vaadis kui pudelis. Suviti on restoranis maitsekas kultuuriürituste programm, kuhu on kaasatud erinevad muusikud ja DJ-d. Avatud on merevaatega rõdu ja ratastooliga külalistele on Kuursaali hea juurdepääs.