Toidukohad Haapsalus ja läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Noarootsi Lokaal

Noarootsi Lokaal on pererestoran ja sündmusruum, kus kohtuvad looduslähedased maitsed ja sõbralik õhkkond. Toiduks pakutakse seda, mida meri, mets ja maa annavad. Maitsemeelte ergutamiseks on roogadele lisatud pisut vürtsi ja paras annus head huumorit. Imeline maitseelamus, mis on 100% väärt sõitu Noarootsi poolsaarele! Teenused: peoruumi rent, catering, ürituskorraldus

Meelelahutuslik ühiskokkamine Veinibaaris MULLiga ja MULLita

Toidutegemine – joogi-koolitus pere, sõprade või töökaaslastega. Meelelahutuslikud ühiskokkamised on suurepäraseks võimaluseks viia meeleolukas õhkkonnas läbi firma tähtsündmus, pidu või koolituspäeva lõpp. Ühised toidutegemised on üks lustlik võimalus tähistada sõprade, tuttavate või töökaaslastega oma õnnestumisi. Veinibaaris MULLiga ja MULLita korraldatakse regulaarselt ka erinevaid koolitusi – näiteks “Rannakarpide valmistamine”, “Tiigerkrevettide töötuba”, “Šampanja ja austrid”, erinevad veinikoolitused jne. Hind sõltub osalejate arvust. Rohkem teavet aare@joogikoolitused.ee.

Sinepi valmistamise töötuba Tänava talus

Tänava talus valmivad erilised marja- ja köögiviljasinepid. Just meie talu köögist on pärit viimaste aastate Eesti Talutoidu “Parima lisandi” tiitliga pärjatud sinepid. Meie sahvrist leiad teiste seas nii mustsõstra-, vaarika- kui ka porgandi- ja peedisinepid. On midagi igale maitsele ja kel enne sinep ehk ei maitsenudki, sellest saab peale meie sinepi proovimist enamasti suuremat sorti sinepisõber. Kui tahad ise ka sinepivalmistamisel kätt proovida, siis tule meie külla ja tee üks päris oma sinep. Ettetellimisel pakume võimalust osaleda sinepi valmistamise töötoas.

Kokteilikoolitus Tänava talus “Läänemaa nurmede õiekaunitaride salapärane maailm”

Koolitusel segame ja maitseme erinevaid põnevaid jooke Läänemaa taimedest. Teeme lähemat tutvust nii mõnegi salapärase kohaliku taimekaunitariga. Uurime, miks ja kuidas neid taimi kasutada ning lisaks kuulete nendega seotud paljusid huvitavaid legende ja lugusid. Koolitus sobib suurepäraselt nii suuremate kui ka väiksemate seltskondade ühise koosviibimise lõpetamiseks või miks mitte ka alustamiseks. Samuti sünnipäevade ja muude pidulike või lihtsalt toredate ürituste põnevamaks muutmiseks. Võimalik korraldada koolitus nii Tänava talus kui ka tulla koolitust tegema teie poolt valitud asukohta. 

Leiva ja saia õpituba Nõva Break’i leivakojas-turismiinfokohvikus

Nõva leivakoda pakub ettetellimisel juuretisega rukkileiva ja hapusaia koolitusi. Nüüdseks oleme küpsetanud kümneid tuhandeid pätse ning teeme seda endiselt suure mõnuga! Nõva leivakotta mahub 5-6 inimest, kuid oleme valmis oma materjalide ja tarvetega ka teie juurde kohale tulema, siis on vaja suurt lauda ja ahju. Koolitus sisaldab veidi teooriat ja juhendaja abil oma pätside küpsetamist. Kaasa saab õpetuse ja juuretise. Leiva kerkimise ajal, umbes 1,5 tundi, saab matkata metsas ja mere ääres. Koolitus kestab kokku 4-4,5 tundi.

Restoran Peshawari Tandoori Aasia köök

Peshawari Tandoori Köök on hubane koht, kus valmistatakse elaval tulel Pakistani toitu. Restorani hoovis võib näha, kuidas Pakistanist pärit kokk ise toitu valmistab. Menüü on väga lai, lambalihast kananuudliteni ja pehme Tandoori saiani. Toitude valmistamisel kasutatakse ka kohalikku toorainet. Tõeline maitseelamus Tallinn-Haapsalu maantee ääres!