Majutuskohad Haapsalus ja Läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Rehe Turismitalu

Rehe talu on Lääne-Nigula vallas asuv majutusasutus. Me oleme nagu väike “oaas” maharaiutud metsade keskel. Saunad, tiik, vähid, kalad jne. Loomulikult on meil ka mänguväljakud ning grillimiskohad.

Kuijõe küla, Lääne-Nigula vald

Männi Puhkemaja

Männi Puhkemaja on Haapsalu kesklinnast jalutuskäigu kaugusel, kena aiaga maja asub rahulikul kõrvaltänaval ning on sobiv perepuhkuse veetmiseks. Lisaks majutusruumidele, on majas avar puhketuba koos kööginurga ja rõduga, kus võid suvehommikuil kohvi juua. Rand ja Paralepa parkmets vaba aja veetmiseks on vaid 2 km kaugusel.

Haapsalu linn, Haapsalu, Käbi tänav 11

Metlini Jahimaja

Metlin Jahimaja põhitegevusala on jahiturism. Majutuseks on erinevad toad, lisaks saad Sa soovi korral telkida, matkata, saunamõnusid nautida, spordiväljakut kasutada ja lõkkeplatsil grillida. Kasulik teada: Majutuseks üüritakse välja korraga terve maja, soovitav on oma majutussoovist ette teatada.

Linnamäe küla, Lääne-Nigula vald

Neti Puhkemaja

Neti Puhkemaja – privaatne ja romantiline palkmaja Silma linnukaitseala ääres on sobiv mõnusaks puhkuseks ja loominguks. Alumisel korrusel asub avar kaminaga puhkeruum, suured mugavad diivanid puhkamiseks, valik lauamänge, tuuner ja kõlarid, ka oma muusika kuulamiseks. Köögis suur söögilaud, lauanõud ja maitseained. Wc, dush, soe vesi. Hoovis saunamaja, katusealune, kuppelgrill, suitsuahi, lõkkekoht.  Mõnisada meetrit eemal olev Kirimäe linnutorn on vaatega kaunile päikseloojangule ja liigirikka linnustikuga lahele, ootel on matkarajad. Talvel lahejääl jalutamise/uisutamise võimalus. Nautigem!

Saunja küla, Lääne-Nigula vald, Kirimäesaare tee - Laheotsa tee