Majutuskohad Haapsalus ja Läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Reta Suurepere Apartement

Asukoht Haapsalu südalinn. Korteris on suur avatud elutuba/köök ja kaks eraldi magamistuba.  Köök on täisvarustusega. Sisehoovis leilisaun, terrassil suur pinkidega laud. Grillimise võimalus ja auto parkimine on tasuta. Haapsalu vanalinn jääb väikese jalutuskäigu kaugusele.

Lootuse Puhkemaja

Me pakume kodust ja rahulikku majutust neile, kes tahavad eemale igapäevasest kärast ja stressist ning soovivad vaikust, rahu ja lihtsalt olla.  Lootuse puhkemajas on kolm tuba ööbimisvõimalusega neljale inimesele, kööginurk kõige vajalikuga ja puuküttega saun. Samuti on olemas kamina- ja saunapuud, hommikumantlid – tunne end nagu omas kodus! Puhkemaja ei ole mõeldud suuremate ürituste ega pidude korraldamiseks. Pigem on see paik inimesele taastumise- ja rahupaigaks.

Saxby Vaatetorni puhkemajad

Saxby Vaatetorni puhkemajad asuvad Vormsi läänerannikul looduskaitse all oleval paesel kaldal. Majade juures on rõhku pandud ümbritsevale keskkonnale, hea vaade avaneb nii merele kui metsale. Päike loojub täpselt puhkemajade akende ette! Saunamajas on kohti neljale ning puhkemajas viiele inimesele. Mõlemas majas on täismugavustega köök ja puupliit, õues on olemas gaasigrill koos toolide ja lauaga.  Majades kasutatakse vaid päikeseenergiat ning hooned on valmistatud loodussõbralikest materjalidest. Majade minimaalne rendiaeg on 2 ööd hinnaga 500 eurot.

Nõva Hostel

Nõva Hostel pakub majutust peredele, matkajatele, ratturitele kui ka kuni 25-liikmelise peoseltskonnale. Majas on eraldi toad ööbijatele ja suuremale seltskonnale privaatne Apartment (2 magamistuba, elutuba ja duširuum wc-ga). Lisaks on võimalik kasutada meie seminarisaali! Alates detsember 2022 on meie õuel imeline kodumaine saun ehtsa puuküttega. Kohalikelt toitlustusettevõtetelt on võimalus tellida hommikusööki. Lisaks on meil väga äge kohalik giid! Asume imeilusast Nõva rannast 1km jalutuskäigu kaugusel, teerada kulgeb mööda mustika-pohla-seenemetsa. Olete oodatud!

Villa Dirhami

Tere tulemast privaatsesse ja luksuslikku Villa Dirhamisse. Asume Mandri-Eesti kõige loodepoolsemas tipus, Dirhami sadamast 1,2 km kaugusel. Tallinnast asume vähem kui 1,5 tunni autosõidu kaugusel. Villa asub vahetult mere ääres männimetsa sees. Mererannas on väga head tingimused ujumiseks ja päevitamiseks. Rand on inimtühi rõõmustamaks puhkajat, kes otsib privaatsust. Lähimad naabrid villast asuvad 1,2 km kaugusel. Umbes 1 km kaugusel asub Põõsaspea neeme linnuvaatlustorn. See on Eesti kõige tuntum linnuvaatlejate koht, kust lendab läbi kõige rohkem rändlinde.