Majutuskohad Haapsalus ja Läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Kongo Hotell

Kongo Hotell asub Haapsalu vanalinnas. Hõlpsasti ligipääsetav, linna peatänavast kõigest paari minuti jalutuskäigu kaugusel.  Hotelli sisustuses on kasutatud looduslähedasi materjale ja heledaid värvitoone. Hotellis on kahe- ja kolmekohalised toad, kööginurgaga toad ja saunaga sviit. Lastega peredele pakume soodsat majutust kööginurgaga peretoas. Kuni 10 a. lapsed ööbivad vanematega samas toas kokkupandaval lisavoodil tasuta. Vajadusel saame tubadesse paigutada ka beebivoodi. Hotellis on laste mängunurk.  Hotellis on soome saun, bassein ja restoran. Hotelli külastajatele ka tasuta parkla.

Karja Kämpingu telkimisala ja toad

Kui soovite leida kohta Haapsalu peatänava ääres, kuhu parkida karavaniautot või telkida, siis on see koht just teile. Samuti on olemas kämpingutoad ja toad privaatse vannitoaga. See on super asukoht ööbimiseks Haapsalu vanalinnas, sest mõne sammu kaugusele jäävad restoranid, kohvikud ja ka piiskopilinnus.  Kohapealt saab laenutada jalgrattaid ja ka telke ööbimiseks.

Saxby Vaatetorni puhkemajad

Saxby Vaatetorni puhkemajad asuvad Vormsi läänerannikul looduskaitse all oleval paesel kaldal. Majade juures on rõhku pandud ümbritsevale keskkonnale, hea vaade avaneb nii merele kui metsale. Päike loojub täpselt puhkemajade akende ette! Saunamajas on kohti neljale ning puhkemajas viiele inimesele. Mõlemas majas on täismugavustega köök ja puupliit, õues on olemas gaasigrill koos toolide ja lauaga.  Majades kasutatakse vaid päikeseenergiat ning hooned on valmistatud loodussõbralikest materjalidest. Majade minimaalne rendiaeg on 2 ööd hinnaga 500 eurot.

Roosta Puhkeküla majutus

Roosta Puhkeküla eeliseks on Läänemaa kaunis loodus ning kaubamärgiks kogemused ja kvaliteet. Õnnestunud seminarid, lõõgastavad puhkused ja meeldejäävad seiklused toimuvad siin, sest me teame, kuidas teie unistused teoks teha. Läänemaa kaunis loodus äratab meeled ning mugavad puhkemajad annavad sooja peavarju aastaringselt. Lisaks kaunile männimetsale ja imelisele liivarannale on meil veel palju pakkuda: – seminarid, konverentsid ja koolitused – firmade suve-ja talvepäevad – Roosta Catering ja Roosta Köök – sünnipäevad ja muud peod – seikluspark – lastelaagrid – puhkusepaketid