Majutuskohad Haapsalus ja Läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Rehe Turismitalu

Rehe talu on Lääne-Nigula vallas asuv majutusasutus. Me oleme nagu väike “oaas” maharaiutud metsade keskel. Saunad, tiik, vähid, kalad jne. Loomulikult on meil ka mänguväljakud ning grillimiskohad.

Männi Puhkemaja

Männi Puhkemaja on Haapsalu kesklinnast jalutuskäigu kaugusel, kena aiaga maja asub rahulikul kõrvaltänaval ning on sobiv perepuhkuse veetmiseks. Lisaks majutusruumidele, on majas avar puhketuba koos kööginurga ja rõduga, kus võid suvehommikuil kohvi juua. Rand ja Paralepa parkmets vaba aja veetmiseks on vaid 2 km kaugusel.

Metlini Jahimaja

Metlin Jahimaja põhitegevusala on jahiturism. Majutuseks on erinevad toad, lisaks saad Sa soovi korral telkida, matkata, saunamõnusid nautida, spordiväljakut kasutada ja lõkkeplatsil grillida. Kasulik teada: Majutuseks üüritakse välja korraga terve maja, soovitav on oma majutussoovist ette teatada.

Madisen lomatalo

Jos haluat viettää rauhallista lomaa perheesi tai ystäviesi kanssa, pidät vihreydestä, kauniista merenrannasta ja mäntymetsästä, on Madisen lomatalo sinulle paras valinta. lomatalossa on majoituksen lisäksi takkahuone, keittiö, WC ja suihku, sovittaessa myös saunarakennus. Talon edustalla on ulkotakka, jossa saa himmeillä kesäilloilla viettää romanttisesti aikaa.

Madise Puhkemaja

Madise Puhkemaja asub Läänemaal Rannakülas ilusate männimetsade keskel mere vahetus läheduses. Kui te soovite veeta rahulikku puhkust oma pere või sõpradega ja peate lugu rohelusest, kaunist mererannast ja imeilusatest männimetsadest, mis on tuntud ka oma rohke marja- ja seenesaagi poolest, on Madise Puhkemaja teie jaoks parim valik. Veidi majadest eemal asuvad tiik ja suur „külakiik“. Sellest edasi algab juba mustikamets. Meri ja liivane ujumisrand asuvad meie puhkemajadest kõigest ühe kilomeetri kaugusel, sinna viib kaunis matkarada.  Meilt saab laenutada ka jalgrattaid ja naabertalust paate.

Madise Holiday House

If you are looking for a peaceful family holiday home, surrounded by green pine forests and a beautiful beach, then Madise Holiday Home should be your first choice. In addition to the bedrooms the property has a bathroom, a shower, kitchen and living area with fireplace. Use of sauna can be arranged. In front of the house there is outside fireplace, a perfect place to enjoy the mild summer evenings.