Majutuskohad Haapsalus ja Läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Lahe Maja

Lahe Maja külalistemaja on üle saja aasta vana villa vanalinna serval  lahe ääres. Majas on 6 erinevalt sisustatud tuba tualeti, vanni ja osad toad ka  kööginurgaga (külmik, veekeedukann). Olemas WIFI avalikes paikades, interneti kasutamise võimalus, TV tuba, söögisaal, valgusküllane veranda. Auto on võimalik parkida sisehoovi. Lugemiseks, unistamiseks või kohvi joomiseks saab kasutada õdusat aeda ja lehtlat. Perepuhkuseks sobib väike hoovimaja.

Laterna majutus

Haapsalu vanalinnas asuv Laterna majutus asub 1920. aastatel ehitatud puumajas. Teisel korrusel asuvatest majutusruumidest pääsete terrassile, kus on mõnus kohvi juua ja päikesetõusu vaadata.  Majutuse külalistele on kohvi ja tee valmistamiseks olemas kööginurk vajalike seadmetega. Väikese jalutuskäigu kaugusel on Haapsalu lossipark ja Kuursaal. Lähedal on kaks ujumiskohta: Vasikaholmi rand ja Väike viik. Majutus töötab võtmed-kätte põhimõttel , Täpsem info ruumide ja reserveerimise kohta meie kodulehel.

Tiiker Kodumajutus

Tiiker Kodumajutus asub miljööväärtuslikul alal, vaikses kõrvaltänavas Haapsalu kesklinnas. Kui soovid ööbida hubases majas ning oma vaba aega sisukalt veeta, on see suurepäraseks puhkuse veetmise paigaks just Sulle. Külalistetoad asuvad avara rõduga eramaja teisel korrusel. Majutuskohas on kaks magamistuba, köök-elutuba, tualett koos duširuumiga ja avar rõdu. Lisateenustena pakutakse Sulle lõbusõitusid jahiga, rattalaenutust, puuküttega sauna, talisuplust.

Altmõisa külalistemaja

Romantiline Altmõisa asub 100 km Tallinnast ja Pärnust, 18 km Haapsalust. Lähedal on meri, Matsalu maastik, üle maja viib rändlindude tee. Valgusküllased maalitud seintega toad on erinäolised. Altmõisa köök keskendub kohaliku tooraine väärtustamisele. Altmõisas peetakse seminare, pidusid ja laagreid. Meid külastavad loodusturistid, et kogeda puutumata Läänemaa looduse võlu. Maja sobib perepuhkuseks, romantikutele ja ka gruppidele, kes tahavad nautida vaikust. Seminarid 60 inimesele. Altmõisa on suurepärane ühe seltskonna maja, kus saad segamatult pühenduda nii koolitusele kui lõõgastumisele.

Roosta Puhkeküla majutus

Roosta Puhkeküla eeliseks on Läänemaa kaunis loodus ning kaubamärgiks kogemused ja kvaliteet. Õnnestunud seminarid, lõõgastavad puhkused ja meeldejäävad seiklused toimuvad siin, sest me teame, kuidas teie unistused teoks teha. Läänemaa kaunis loodus äratab meeled ning mugavad puhkemajad annavad sooja peavarju aastaringselt. Lisaks kaunile männimetsale ja imelisele liivarannale on meil veel palju pakkuda: – seminarid, konverentsid ja koolitused – firmade suve-ja talvepäevad – Roosta Catering ja Roosta Köök – sünnipäevad ja muud peod – seikluspark – lastelaagrid – puhkusepaketid

Rumpo Mäe Talu

Rumpo Mäe Talu on sobiv koht perepuhkuse veetmiseks, seminaride, õppepäevade, loome- ja looduslaagrite korraldamiseks. Oma külalistele pakume öömaja (38 kohta + lisakohad), toitlustamist (kokkuleppel), seminariruumide kasutamist, sauna ja jalgrattarenti. Meie koostööpartnerid pakuvad  giiditeenust, süsta- ja jalgrattamatkasid, purjekasõitu, vibulaskmist, õpitubasid.