Majutuskohad Haapsalus ja Läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Endla hostel ja apartamendid

Endla hostel ja külaliskorterid asuvad Haapsalu kesklinnas – mere ja vanalinna vahetus läheduses, keskusest paariminutilise jalutuskäigu kaugusel. Hostelis ühe-, kahe- ja neljakohalised toad.  Koridoris asuvad ühiskasutatav köök ja duširuumid koos tualetiga.  Privaatse sissepääsuga toad, kahe eraldi voodiga toad, lisaks on toas lahtikäiv diivan. Tubades on olemas  miniköök koos vajaminevate tarvikutega, privaatne dušinurk ja WC.  Külaliskorterid  2 kohalised toad, kus on köök koos vajaminevate tarvikutega, privaatne dušinurk ja WC.  Auto saab aeda parkida.

Karukoobas, Kullamaa Jahiloss

Karukoobas asub looduslikult kaunis kohas jõe ääres, nagu nimigi viitab, saab ümbruskonna metsades jahti pidada, lisaks sobib meie juures pidada sünnipäevasid, pulmi, firmaüritusi ja teisi ka koosviibimisi korraldada. Sul on võimalik ööbida nii tavalises toas kui telgis. Lisaks pakutakse Sulle toitlustust, sauna ja peosaali kasutust.

HKHK Suvehostel

Haapsalu Kutsehariduskeskuse Suvehostel asub Uuemõisas, 2 km kaugusel Haapsalu keskusest. Kesklinnaga seob kohta hea bussiühendus ning jalgratta- ja jalakäijate tee. Hosteli lähedal on Uuemõisa mõisahoone ja park, vana tammik ja raudteetamm, mida mööda on mõnus jalutada ja loodust nautida. Toad on köögiboksi, omaette dushiruumi ja WC-ga. Majas töötab invalift ja tubades on internetivõimalus, samuti on Sul võimalik kasutada sauna ja jõusaali. Hea teada: HKHK Suvehostel on külaliste majutamiseks avatud ainult suvel!

Haavalehe majutus

Haavalehe majutus pakub õdusat suvemaja ja stuudiokorterit vaikses kõrvaltänavas Haapsalu linnas. Majutus asub kesklinnast vaid 200 m kaugusel, lähedal asuvad suuremad ostukeskused ja toitlustuskohad. Suvemaja ja stuudiokorter asuvad ühisel õuealal, kus saab tasuta parkida. Nii suvemajas kui ka stuudiokorteris on kööginurk. Stuudiokorter asub maja teisel korrusel. Korteril on eraldi sissekäik ning rõdu. Suvemaja on eraldiseisev maja, mis on avatud kevadest sügiseni. Oleme avatud 20.mai-10.september.

Sport Hostel

Tagasihoidlik, kuid hubane Sport Hostel asub Wiedemanni spordihoone külje all, Haapsalu vanalinnas. Hostelis on kokku 7 kahekohalist tuba. Kõik toad on privaatse vannitoaga. Meie hostelis pole lemmikloomad ja suitsetamine lubatud. Asume Piiskopilinnuse (500 m) ning Turismiinfokeskuse (300 m) läheduses. Hosteli juures on tasuta parkimise võimalus. Olemas administraator Wiedemanni Spordihoones (spordihoone peasissekäik). Asume 100 kilomeetri kaugusel Tallinnast ning oleme heaks peatumispaigaks olles teel Hiiumaale või Vormsile.

Tuksi Tervise- ja Spordikeskuse majutus

Tuksi Tervise- ja Spordikeskus pakub Sulle häid võimalusi sportimiseks ning lõõgastumiseks looduskaunis kohas koos pere, sõprade või töökaaslastega. Koht on väga sobiv spordilaagrite, seminaride ja ka erinevate tähtpäevade korraldamiseks. Aastaringselt saab ööbida 4-kohalistes dušši, WC ja TV-ga tubades. Suvel on lisaks võimalik kasutada telkimis- ning karavaniplatse ning siis on avatud ka söökla ning kohvik. Vaba aja sisustamiseks on erinevad spordiväljakud, välijõusaal, saunad ning matkarajad. Rand asub 1,8 km kaugusel.