Majutuskohad Haapsalus ja Läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Samblamaa puhkemajad

Keset kaunist männimetsa, kilomeetrise jalutuskäigu kaugusel mererannast, väikse järve kaldal on perefirma loonud Sulle võimaluse mõnusaks puhkuseks  pereringis või sõpradega.  Pakume hetkel aastaringselt kahte privaatset ja hubast puhkemaja.  Samblamaa puhkemajad sobivad Sulle, kui tahad linnamelust eemale saada, kui naudid metsas jalutamist, soodes ja rabades hulkumist, merel seilamist,  rannal lõõgastumist või vaikuses raamatu lugemist.   Nõva metsad on rikkad mustikate ja seente poolest, tule kuula linnulaulu ja männimüha.  

Koidu Kodumajutus

Koidu Kodumajutus asub Haapsalu linna lääneservas männimetsas ja sobib vaikseks puhkuseks. Kesklinn ja Paralepa rand jäävad 1,5 km kaugusele. Elumajas on I korrusel 3 kahe voodiga tuba ja II korrusel 2 kahe voodiga tuba ning laia voodiga peretuba (privaatne WC/dušš). Ühiskasutuses on köök, kaminaruum, dušš, vannituba ja WC.  Aiamajas on 2 ärklituba, mõlemas on lai voodi ja 2 kitsast voodit, I korrusel on saun, dušš/WC ning söögi tegemise võimalus. Tagahoovis on ruumi telkimiseks,  grill ja lastele liivakast. Lemmikloomad on lubatud.

Smesa Ait

Idülliline külalistemaja „Smesa Ait” on ehe ja ainulaadne suvine öömaja Vormsi saarel, Hosby küla rannas.  Aidas on kõik vajalik mugavaks puhkuseks: Kööginurk, külmik, söögivalmistamise võimalus ja dušš.Kõik vajalik toidu valmistamiseks ja nautimiseks, lisaks kohvi ja tee valik!Voodilinad ning rätikud.Külaliste WiFi. Grill ja chill õuel.Lastele kiik ja liivakast.Kuninglikeks vajadusteks luksuslik õue-kemmerg „Õkva”.Suve SPA Saun 45 € + kümblustünn 45 €.Hosby külas on sadam – tule kaatri või paadiga! Lisaks toitlustuse võimalus! Tule ja avasta Vormsit, üks imeline paik – ägedate inimestega!

Merejuula Puhkemaja

Merejuula Puhkemaja asub Läänemaal looduskaunis kohas Noarootsis kaunist liivarannast 700m kaugusel. Meil on 4 magamiskohta, aga lisavoodiga saab ööbida kuni 5 inimest. Puhkama on oodatud inimesed, kellele meeldib viibida looduses, nautida vaikust ja rahu, metsa kohinat, meremüha, linnulaulu ning soovivad veeta meeldivalt isekeskis või sõpradega aega, supelda, päevitada, matkata, korjata seeni, mustikaid. Lähedal on Roosta Puhkekeskus, kus saab süüa-juua, pidu  ja aktiivset tegevust- surfamine jms.    

Hosby Päkapikumaja

Oled unistanud puhkusest looduses ja privaatsuses? Siis on Hosby Päkapikumaja sinu jaoks täpselt õige koht. Päkapikumaja asub Vormsi saarel, väikeses Hosby külas otse mere ääres männipuude vahel. Päkapikumajas ja onnis on kokku 6 voodikohta ning sõbralikud koduloomad on Päkamaal teretulnud. Suvisel hooajal on hinna sees ka jalgrattad, see on imeline võimalus minna avastama põnevat Vormsi saart. Pererahvas annab kaasa ka sisukad legendid saare kohta, et saare avastamine lihtsam oleks. Lõõgastust pakub puuküttega saun (Päka SPA) ja mõnusad võrkkiiged. Sind ootab külm tervistusvahuvein!

Altmõisa külalistemaja

Romantiline Altmõisa asub 100 km Tallinnast ja Pärnust, 18 km Haapsalust. Lähedal on meri, Matsalu maastik, üle maja viib rändlindude tee. Valgusküllased maalitud seintega toad on erinäolised. Altmõisa köök keskendub kohaliku tooraine väärtustamisele. Altmõisas peetakse seminare, pidusid ja laagreid. Meid külastavad loodusturistid, et kogeda puutumata Läänemaa looduse võlu. Maja sobib perepuhkuseks, romantikutele ja ka gruppidele, kes tahavad nautida vaikust. Seminarid 60 inimesele. Altmõisa on suurepärane ühe seltskonna maja, kus saad segamatult pühenduda nii koolitusele kui lõõgastumisele.