Toidukohad Haapsalus ja läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Blu Holm resto

Blu Holm resto asub Haapsalus, spaahotellis Hestia Hotel Haapsalu Spa.  Alati värske, puhtad maitsed ja värvilised road – tulemuseks on toit, mis on tulvil kontraste, kuid olemuselt rahulik ja harmooniline, just nagu eestlane isegi. Blu Holm resto mõnusalt hubane atmosfäär, hea muusika, päikeseloojangud ja maitserännakud pakuvad elamusi tervele perele. Tule ainult külla, kõige ilusama vaatega restoran ootab! Huvitav teada: Resto nimi Blu Holm tähendab ilusat vaadet mandriga ühinenud laidude ahelikule – Haapsalu holmidele ja Väikese Viigi rannale.

Haapsalu, Sadama tn 9/11

Grand Holm Marina sadamaresto by MuSu

Alates 2022. aasta juunikuust on Grand Holm Marina sadamaresto operaatoriks MuSu resto. Oleme avatud hooajaliselt ainult suvel. Pakume vaheldusrikast toitu erinevatest Euroopa piirkondadest ja sekka ka Lõuna-Ameerika kööki. Suviselt mulline joogikaart pakub põnevaid leide erinevatele maitsetele. Restoran asub Grand Holm Marina jahisadamas Haapsalu lahe ääres. Sadamarestos on 50 istekohta, baar ja väliterrass, kus saab ilusa ilmaga  nautida mõnusat merevaadet. Suvel korraldame kontsert-õhtusööke. Restorani saab broneerida ka eraüritusteks.

Haapsalu linn, Haapsalu, Westmeri tänav 3