Läänemaa seminariruumide info

Koolitus- ja seminariruumid Villa Fannyhofis

Villa Fannyhofis on võimalik rentida ruume kuni 20-liikmelisele grupile koolituste, töötubade või muude ürituste korraldamiseks. Pakume kahte koolitusruumi. Ruumides on olemas kõik vajalik koolitusmaterjalide esitlemiseks.Võimalus tellida catering’i teenust või abistame broneeringuga teie soovitud Haapsalu söögikohas.Eraldi kokkulepped juhuks, kui koolitusruumide kasutamisega seoses soovite ka ööbimist.Ruumis on võimalik toole ümber paigutada ja vähendada vastavalt ürituse vajadustele. See teeb võimalikuks erineva sisuga ürituse korraldamise.Vajadusel võimalus broneerida ööbimine.

Hestia Hotel Haapsalu Spa seminariruumid

Haapsalus sünnivad head ideed! Inspireeriv mereäärne asukoht, mis pakub silmale ja hingele kauneid loodusvaateid. See on suurepärane koht meeskonnaga aja maha võtmiseks või muu tähtsa sündmuse tähistamiseks. Meil on 2 seminariruumi väiksemale seltskonnale ja head koostööpartnerid, kes mahutavad ära ka suuremad seltskonnad. Pärast seminari saab nautida lõõgastavat vee- ja saunaspaad, heaoluspaad teraapiliste massaažidega, ehedaid Läänemaa maitseid pakkub Blu Holm resto. Imeline asukoht, rõõmsad inimesed ja lai teenuste valik – sinu uus lemmikkoht seminaride ja ürituste korraldamiseks.

Fra Mare Thalasso Spa seminari- ja panoraamsaal

Pakume seminaride korraldamiseks kahte erineva suurusega seminarisaali.  Seminariruum on kujundatud ümarlauastiilis ja mahutab kuni 18 inimest. Panoraamsaali ruumikujunduseks saame pakkuda U-kuju, diplomaadi-, kohviku-, teatri- või klassiruumistiili. Teatristiilis mahutab panoraamsaal kuni 70 inimest.Ruumides on internetiühendus, dataprojektor, pabertahvel, televiisor, paberid ja kirjutusvahendid. Puhkepausideks saab tellida kohvi ja suupisteid, mida serveerime esimese korruse restoranis. Toitlustuseks saab valida bufee või grupitoitlustuse. 

Oru kultuurisaal

Oru kultuurisaal avati 2021. aasta sügisel. Saal on suurepärane koht seminaride ja väiksemate konverentside korraldamiseks. Teatristiilis mahub saali 310 inimest, klassistiilis 120. Saalis on olemas kaasaegne heli-, valgus- ja videotehnika ning ülekandevõimekus hübriidsündmusteks. Lisaks saab rentida seminariruumi (kuni 25 inimest), koostöös Oru kooliga saame pakkuda sama hoone spordisaali kasutamist. Kultuurisaal asub Haapsalust 14 km kaugusel ja Tallinnast vähem kui 90 km kaugusel. Saali vahetus naabruses asub Linnamäe terviserada, välijõusaal ja Vedra orienteerumisrada.

Roosta Puhkeküla Seminar ja konverents

Roosta Puhkeküla seminari- ja konverentsikeskuses on kaks seminari- ja konverentsiruumi ning üks nõupidamisteruum. Kõigis ruumides on WiFi, saab kasutada plastik- ja pabertahvlit, valget ekraani, telerit ja projektorit. Ormsö saalis on mikrofon ja võimendus. Lisaks saab tellida dataprojektori, arvuti, tõlketehnika, teisaldatavad seinamoodulid ja kõik muu, mida vajate. Vaba aja veetmiseks saame gruppidele tellida õhtujuhi, show-programmi, väljasõidud jne.

OHH seminariruum

Vaid 50-minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast asub Haapsalu vanalinnas ja mereranna vahetus läheduses OHH perehotell. Inspireeriv keskkond ja mõnus aura aitavad sul luua privaatse olustiku oma koosoleku või seminari läbiviimiseks.  Austame sinu meeskonna privaatsust ning pakume seminariruumi koos kohvipauside ja toitlustusega.  * mahutame 10-23 seminaril osalejat * 80 m² eristuv ja valgusküllane ruum verandaga * esitlus- ja helitehnika, ventilatsioon & konditsioneer * kergelt teisaldatav mugav mööbel * kohvipausid ja toitlustus