Läänemaa seminariruumide info

Kongo Hotelli seminariruum

Kongo hotell asub Haapsalu vanalinnas ja on kergesti leitav. Tule korraldada koolitusi, seminare või nõupidamisi, paigutame saali vastavalt soovile. Teie kasutuses on olemas kõik vajalik ürituse ladusaks sujumiseks. Valgusküllase seminariruumi “Talveaed” sisekujunduses on kasutatud looduslikke materjale. Pakume ka majutust hotelli mugavates tubades, toitlustust restoranis ning basseiniga sauna. Seminariruum sisaldab: pabertahvel, markereid, ekraan, ettetellimisel audio- ja videotehnikat, tasuta WiFi, lisatasu eest dataprojektori kasutamist.  Hea ligipääs ratastooliga. Parkimine on tasuta.

Haapsalu Kutsehariduskeskuse seminariruumid

Haapsalu Kutsehariduskeskus on Sulle loonud kõik võimalused ladusa ürituse korraldamiseks, alates erineva suurusega ruumidest kuni tehniliste lahendusteni. Lisaks on võimalik parkida busse ja autosid ning suvekuudel kasutada majutusteenust. Hea teada: kooli lähedal on Uuemõisa mõisahoone ja park, vana tammik ja raudteetamm, mida mööda on mõnus jalutada ja loodust nautida.

Oru kultuurisaal

Oru kultuurisaal avati 2021. aasta sügisel. Saal on elegantselt kodune koht seminaride ja väiksemate konverentside korraldamiseks. Teatristiilis mahub saali 310 inimest, klassistiilis 120. Saalis on olemas kaasaegne heli-, valgus- ja videotehnika ning ülekandevõimekus hübriidsündmusteks. Lisaks saab rentida kahte seminariruumi (max 25 ja 15 inimest), koostöös Oru kooliga saame pakkuda sama hoone spordisaali kasutamist. Kultuurisaal asub Haapsalust 14 km ja Tallinnast 90 km kaugusel. Saali  naabruses asub terviserada ja välijõusaal. Linnamäe tanklas on alati soodsaima hinnaga kütus.

Fra Mare Thalasso Spa seminari- ja panoraamsaal

Pakume seminaride korraldamiseks kahte erineva suurusega seminarisaali.  Seminariruum on kujundatud ümarlauastiilis ja mahutab kuni 18 inimest. Panoraamsaali ruumikujunduseks saame pakkuda U-kuju, diplomaadi-, kohviku-, teatri- või klassiruumistiili. Teatristiilis mahutab panoraamsaal kuni 70 inimest.Ruumides on internetiühendus, dataprojektor, pabertahvel, televiisor, paberid ja kirjutusvahendid. Puhkepausideks saab tellida kohvi ja suupisteid, mida serveerime esimese korruse restoranis. Toitlustuseks saab valida bufee või grupitoitlustuse. 

Hestia Hotel Haapsalu Spa seminariruumid

Haapsalus sünnivad head ideed! Inspireeriv mereäärne asukoht, mis pakub silmale ja hingele kauneid loodusvaateid. See on suurepärane koht meeskonnaga aja maha võtmiseks või muu tähtsa sündmuse tähistamiseks. Meil on 2 seminariruumi väiksemale seltskonnale ja head koostööpartnerid, kes mahutavad ära ka suuremad seltskonnad. Pärast seminari saab nautida lõõgastavat vee- ja saunaspaad, heaoluspaad teraapiliste massaažidega, ehedaid Läänemaa maitseid pakkub Blu Holm resto. Imeline asukoht, rõõmsad inimesed ja lai teenuste valik – sinu uus lemmikkoht seminaride ja ürituste korraldamiseks.

Haapsalu Vabakontor

Tule ja rendi endale töö tegemiseks koht kontoris! Haapsalu Vabakontor on 13 kohaga kaugtöökontor, kus saad vabalt valitud perioodiks laua rentida. Olgu selleks ajaks päev, nädal, kuu või aasta. Meil on olemas suur kuvar, klaviatuur, hiir, printer, kohv, tee ning kõik, mis ühes mugavas kontoris vajalik. Kontor on avatud 24/7 ning isikliku uksekoodiga tööta kasvõi öösel. Lisaks on samas majas 10- ja 20-kohalised seminariruumid, mida saab vajadusel juurde rentida. Kontor asub Haapsalu vanalinnas.  Küsi lisa: info@vabakontor.ee või helista: 53472412