Upu Läänemaa loodusesse

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

VisitEstonial poolt on valminud on Eesti rahvusparke tutvustav brožüür:

Silma Õpikoda looduskeskus

Silma Õpikoda Looduskeskus ja -kool asub vaikses ja looduskaunis kohas keset looduskaitseala, Saunja lahe ääres. Siin ümbruses saab aastaringselt loodust avasta ja matkata. Piirkond sobib väga hästi ka linnuvaatluseks. Olemas on ka väike koduloomapark, mis on saanud laste lemmikkohaks. Ettetellimisel saab osaleda õpitubades ja koos loodusgiidiga tutvuda kaitseala varjatud väärtustega. Meie loodusretkede juurde kuulub sageli ka kohalikust toorainest valmistatud toit. Elamusi pakume nii suurtele gruppidele, lastega peredele kui ka meeskondadele.

Elektritõukerataste rent VORT Vormsil

Elektritõukerattaga Vormsit avastama! Laadi alla VORT äpp SIIT ja leia endale lähim sähku. Sähkud pargivad peamiselt sadamas, Krog No. 14 parklas ja Hullo keskuse bussipeatuse juures. Sähku  rentimiseks järgi juhiseid äpis Naudi sõitu!

Greenhome loodusmatkad

Meil saate aktiivselt ürgse looduse rüpes puhata ja aega veeta. Korraldame just Sinu seltskonna erivajadustest lähtuva elamusmatka metsas või rabas ning hooajaliselt erinevaid linnu- ja loomavaatlusi. Elamusmatkad toimuvad vastavalt kliendi soovile, kuid on ka valmispaketid, mille seast valida. Nii võib valida näiteks elamusmatka kajakiga, räätsamatk Marimetsa rabas või elamusmatk elamusööbimisega ürgses looduses. Matkadel varustatakse matkalised vajaliku varustusega. Samuti korraldame ära loodusmatkal Teie eksklusiivse elamustoitlustuse.

E- Bike elektrirattamatk Haapsalus ja Paralepa radadel

Haapsalu on linn, mis väärib avastamist. Piiskoplinnus, kaunis rannapromenaad , Suur ja Väike Viik, imeline puitpitsiline arhitektuur ja vanalinn- viime Teid EBike elektriratastega seda kõike avastama. Mine tea, ehk õnnestub kohtuda ka Valge Daamiga… Teeme Haapsalus linnatuuri, vaatame üle kauni promenaadi ja vana raudteejaama ning naudime ka maastikusõitu Paralepa männimetsa radadel. Toimuvad nii avatud plaanilised tuurid kui ka eritellimusmatkad gruppidele just neile sobival ajal- seega on tegevus ideaalne ka meeskonnasündmuste programmi osana.  Võta meiega ühendust ning asume seiklema.

Linnuvaatlus koos kogenud saatjaga Lääne-Eesti rannikul

Parim aeg linnuvaatluseks on kevad ja sügis, aga Eesti loodus pakub linnuvaatlejatele midagi huvitavat aastaringselt. Tule vaatama tõelist looduse vaatemängu, mil üle Eesti lendavad tuhanded arktilised veelinnud. Vaatluspiirkond on sügisrände meka Lääne-Eesti, Euroopa linnuvaatlejate meelispaiku Matsalu rahvuspark, aga ka Haapsalu, Pürksi, Põõsaspea või Nõva. Võimalik on näha metsalinde nagu rähnid, teder, metsis või kakulised.  Hind sisaldab giiditeenust ja transporti. Pakume nii nädalast kui ka ühepäevaseid lindude vaatlusi.  Kokkuleppel varustame ka vaatlusseadmetega.  

Päevane giidiga linnuvaatlusretk Läänemaal

Retk sobib hästi neile, kellel on lindude vastu tekkinud juba veidi sügavam huvi. Retke juhendaja, Eesti üks parimaid linnutundjaid Tarvo Valker, on linnuvaatlustega tegelenud juba üle 25 aasta. Päevane väljasõit on äärmiselt paindlik, arvestades aastaajaliste eripärade, erinevate piirkondade ja kliendi soovidega. Retk sobib nii neile, kes soovivad näha kindlaid linnuliike kui ka neile, kes ihkavad jälgida vaatemängulist lindude rännet. Võtke meiega julgesti ühendust – koostame rõõmuga just Teie soove arvestava elamusliku retke! Hind sisaldab giiditeenust, ei sisalda transporti ja toitlustust.