Majutuskohad Haapsalus ja Läänemaal

Romantilises väikelinnas Haapsalus ja pisikestes külades ootavad Sind külalislahked inimesed, üllatades oma siiruse ning ajaloo- ja kultuurihuviga. Siin viibinud külalisi meenutatakse ikka ja jälle suure austusega.

Hotell Promenaadi Haapsalus

Hotell asub Haapsalu kesklinnas mere ääres ja on imelise merevaate poolest ainulaadne Eestis. Hotellis on 35 kõigi mugavustega avarat ja puhast tuba, 29 on merevaate ja rõduga. 1.korruse rõdudelt pääseb otse promenaadile. Tubades on pimendavad kardinad. Hotelli kõrval on laste mänguväljak, laenutame jalgrattaid ja klientidele on Hestia spa kasutus soodushinnaga. Lemmikloomad on oodatud. Klientidel tasuta parkla. Hotellis on akendega konverentsiruum kuni 50 inimesele, võimalus kasutada ka merevaatega restorani seminaride pidamiseks kuni 70le. Sobilik ettevõtetele firmasündmuste pidamiseks.

Old Hapsal Hotel

Old Hapsal Hotel ei ole pelgalt majutus Haapsalus, vaid elamuse looja, mis sündis unistusest pakkuda personaalset ja kvaliteetset teenust täiskasvanutele, seda rahulikus ja romantilises keskkonnas. Meie hotellis on 10 erinevatest riikidest inspiratsiooni saanud tuba, mis mahutavad kokku kuni 22 külalist. Lisaks avar saal ja valgusküllane veranda ning roosiaed. Pakume ettevõtetele  täislahendust meeskonna ürituste korraldamisel, sh kõrgekvaliteetne esitlustehnika, parim toitlustus ja aktiivsed tegevused. Väga populaarseks on osutunud ühised kokkamised meie tipptasemel sisustatud köögis.

Põldotsa talu majutus

Põldotsa viib teid ajas tagasi nagu läheks maale vanaema-vanaisa juurde. Mõeldes Põldotsa talust, siis meenub hubane Eesti maakodu mitte hotellilaadne turistikas. See on ehe Eesti talu koos kõige vajalikuga: saun, tiik, lõkkease, palju ruumi ja vabadust. Talli on tehtud peoruum, kus saab läbi viia pidusööke, koolitusi, koosolekuid. Magamine nagu ikka maakodus, tube on nii paarikesele kui ka kamba peale, väikses hütis ja talli katuse all, talutare teisel korrusel ja vanast aidast ning puukuurist tehtud mõnusates magamiskambrites. Omame EUROPARC kestliku turismi sertifikaati! Tule kae perrä!

Hestia Hotel Haapsalu Spa

Heaolu ja tasakaal merekaldal ootab sind!Kolmest küljest merega piiratud Hestia Hotel Haapsalu Spa pakub silmale ja hingele kauneid loodusvaateid ja see on suurepärane koht puhkuseks. Meie mõnusad ja hubaselt sisustatud 100 tuba pakuvad lõõgastavaid puhkehetki nii perele, sõpradele, paaridele kui ka seminarikülalistele. Tubadest avaneb imeilus vaade merele või rahulikule Sadama tänavale. Lisaks lõõgastavatele vee- ja saunamõnudele pakume ka nauditavat toiduelamust Blu Holm restos. Meie heaoluspaa teraapilised hoolitsused aitavad vabaneda igapäevasest stressist ja pingest.

Butiikhotell Villa Friedheim

1885. aastal aadliperekondade poolt rajatud suveresidents on tänaseks renoveeritud ainulaadseks butiikhotelliks. Villa Friedheimis ootavad sind sviidid, ajastutruu atmosfäär ning XIX sajandi lõpust inspireeritud kohvik-restoran Von Gernet. Imelise asukohaga hotell seisab otse Haapsalu promenaadi ääres, kust avanevad suurepärased vaated merele. Ka ajaloolised hooned ning Haapsalu eriline puhkust soosiv õhustik võimaldavad sul kogeda, mis tunne oli puhata Eesti parimas kuurortlinnas rohkem kui 100 aastat tagasi.

Tare-Tareke kodumajutus

Tare-Tareke pakub sulle õdusat kodumajutust privaatses ja rahulikus Vormsi väikeses Sviby külas. Sviby on Vormsi sadamaküla. Majutus asub 2,5 kilomeetri kaugusel sadamast ja 2,5 kilomeetrit on ka ujumiskohani. Ettetellimisel saab nautida ka saunamõnusid. Saunamajakeses on ka tuba kuni neljale inimesele. Peame ka väikest kohvikut, kus pakume oma puhkajatele mehist hommiku, lõuna ja õhtusööki, mida valmistame kohalikust toorainest. Hommikusöök kuulub majutushinda.