Läänemaa seminariruumide info

Kongo Hotelli seminariruum

Kongo hotell asub Haapsalu vanalinnas ja on kergesti leitav. Tule korraldada koolitusi, seminare või nõupidamisi, paigutame saali vastavalt soovile. Teie kasutuses on olemas kõik vajalik ürituse ladusaks sujumiseks. Valgusküllase seminariruumi “Talveaed” sisekujunduses on kasutatud looduslikke materjale. Pakume ka majutust hotelli mugavates tubades, toitlustust restoranis ning basseiniga sauna. Seminariruum sisaldab: pabertahvel, markereid, ekraan, ettetellimisel audio- ja videotehnikat, tasuta WiFi, lisatasu eest dataprojektori kasutamist.  Hea ligipääs ratastooliga. Parkimine on tasuta.

Fra Mare Thalasso Spa seminari- ja panoraamsaal

Pakume seminaride korraldamiseks kahte erineva suurusega seminarisaali.  Seminariruum on kujundatud ümarlauastiilis ja mahutab kuni 18 inimest. Panoraamsaali ruumikujunduseks saame pakkuda U-kuju, diplomaadi-, kohviku-, teatri- või klassiruumistiili. Teatristiilis mahutab panoraamsaal kuni 70 inimest.Ruumides on internetiühendus, dataprojektor, pabertahvel, televiisor, paberid ja kirjutusvahendid. Puhkepausideks saab tellida kohvi ja suupisteid, mida serveerime esimese korruse restoranis. Toitlustuseks saab valida bufee või grupitoitlustuse. 

Roosta Puhkeküla Seminar ja konverents

Roosta Puhkeküla seminari- ja konverentsikeskuses on kaks seminari- ja konverentsiruumi ning üks nõupidamisteruum. Kõigis ruumides on WiFi, saab kasutada plastik- ja pabertahvlit, valget ekraani, telerit ja projektorit. Ormsö saalis on mikrofon ja võimendus. Lisaks saab tellida dataprojektori, arvuti, tõlketehnika, teisaldatavad seinamoodulid ja kõik muu, mida vajate. Vaba aja veetmiseks saame gruppidele tellida õhtujuhi, show-programmi, väljasõidud jne.

Hestia Hotel Haapsalu Spa seminariruumid

Haapsalus sünnivad head ideed! Inspireeriv mereäärne asukoht, mis pakub silmale ja hingele kauneid loodusvaateid. See on suurepärane koht meeskonnaga aja maha võtmiseks või muu tähtsa sündmuse tähistamiseks. Meil on 2 seminariruumi väiksemale seltskonnale ja head koostööpartnerid, kes mahutavad ära ka suuremad seltskonnad. Pärast seminari saab nautida lõõgastavat vee- ja saunaspaad, heaoluspaad teraapiliste massaažidega, ehedaid Läänemaa maitseid pakkub Blu Holm resto. Imeline asukoht, rõõmsad inimesed ja lai teenuste valik – sinu uus lemmikkoht seminaride ja ürituste korraldamiseks.