Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Haapsalu ja Läänemaa Turismimessil Tourest 8.-10.veebruar 2024

Haapsalu ja Läänemaa

Haapsalu on linn Lääne-Eestis. Läänemaa on tuntud rannarootsi pärandi, imelise looduse ja paljude festivalide poolest. 

Meie Puhka Eestis hallis asuvast boksist leiad teavet maakonna majutus-, toitlustus- ja vaba aja veetmise võimaluste kohta.  

Haapsalus on hea! Tulge ja veenduge!

Õnnestunud seminarid ja konverentsid, lõõgastavad puhkused ja meeldejäävad seiklused toimuvad siin, sest meie teame, kuidas teie unistused teoks teha. Läänemaa kaunis loodus äratab meeled ning mugavad puhkemajad annavad sooja peavarju aastaringselt. Meil olete alati oodatud, sest Roosta puhkeküla on heade mõtete kohtumispaik!

Heaolu ja tasakaal merekaldal ootab sind!

Kolmest küljest merega piiratud Hestia Hotel Haapsalu Spa pakub silmale ja hingele kauneid loodusvaateid ja see on suurepärane koht puhkuseks.

 Lisaks lõõgastavatele vee- ja saunamõnudele pakume ka nauditavat toiduelamust Blu Holm restos. Meie heaoluspaa teraapilised hoolitsused aitavad vabaneda igapäevasest stressist ja pingest.

Fra Mare asub mere ja männimetsa vahel ning vaid jalutuskäigu kaugusel Haapsalu kesklinnast. See on suurepärane koht maandamaks tööpingeid, veetmaks kena nädalalõppu ning puhkamiseks koos perega.


Peale mugava hotellimajutuse naudi erinevaid ravi- ja terviseteenuseid, kindlasti ainulaadset Haapsalu meremuda.
Eesti Spaaliit on omistanud Fra Mare Thalasso Spa-le ravispaa tunnustuse.

Haapsalus asuv Rannarootsi muuseum on parim paik, kus teha tutvust rannarootslaste ajaloo ja asualadega.

Rootslased on asustanud Loode-Eesti rannikualasid ja saari juba rohkem kui tuhat aastat. Püsinäitusel tutvustataksegi eestirootslaste ajalugu minevikust tänapäevani. Muuseumil on ka oma sadam ja puupaadid, ajalooline kalasuitsumajake, rannaait ja võrgukuur.

Vormsi on 93 km² suurune saar Läänemeres, Lääne maakonna territooriumil. See on suuruselt neljas saar Eestis. Legendi kohaselt sai saar nime Islandi viikingi Ormi järgi.

Tourest messil jagatakse infot Vormsi saare majutuse-, toitlustuse ja vaba aja veetmise võimaluste kohta. 

2.veebruaril 2024 sai Vormsi talumuuseum Muuseumirottide auhinna galal Rotilõksu nimelise eriauhinna kui kõige  külastajasõbraliku muuseum!

 

Festival Augustibluus tähistab 30ndat aastapäeva!

Festivali pealava kontserdid toimuvad traditsiooniliselt Haapsalu Piiskopilinnuses ning laupäeva päeval vanas raudteejaamas. Väiksemaid etteasteid saab nautida ka linnatänavail, restoranide ja suvekohvikute terrassidel, Haapsalu toomkirikus ja kultuurikeskuses.

Augustibluus tutvustab end Touresti laval 9.veebruar kell 15:00, 16:00 ja 17:00.

Haapsalu Valgete Ööde muusikafestival kannab endas Tšaikovski festivali vaimu ning romantilise ja muretu suveaja ergast püüdu kauni muusika poole. 

Touresti messil musitseerib Valgete Ööde Festival meie Haapsalu & Läänemaa stendis laupäeval, 10.veebruar kell…

Matsalu linnuparadiis ei ole vaid linnuvaatlejate paradiis. Matsalu on paik madala merelahe ümber, kus hetkeks aeg maha võtta ning kuulata ja vaadata. 

Touresti messil jagame linnukujulisi helkureid ja loodame, et külastate nii meie veebilehte, kui ka tulete kogema linnurännet kevadel ja sügisel Läänemaal.

Sulle võib veel meeldida