Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Spaamõnud talvel Haapsalus

Haapsalu ja mudaravi

Haapsalu linna on viimased poolteist sajandit hinnatud eeskätt kuurordina. Siin on käinud suvitamas ja mudavanne võtmas mitme naaberriigi kroonitud pead ning kultuuritegelased.

Taasiseseisvunud Eestis alustati taas Haapsalu mudaravi traditsioonide taastamisega.

1994.aastal asus tegutsema uuenenud sanatoorium “Laine”, endise Bergfeldti ravila krundile tekkis samanimeline väike mudaravila. Laine sanatooriumi hoones tegutseb alates 2021. aastast Hestia Hotel Haapsalu Spa.
1997. aastal valmis Paralepa mändide alla Tervise- ja Puhkekeskus Fra Mare.

Fra Mare Thalasso SPA

Fra Mare asub mere ja männimetsa vahel ning vaid jalutuskäigu kaugusel Haapsalu kesklinnast. See on suurepärane koht maandamaks tööpingeid, veetmaks kena nädalalõppu ning puhkamiseks koos perega.
Peale mugava hotellimajutuse naudi erinevaid ravi- ja terviseteenuseid, kindlasti ainulaadset Haapsalu meremuda.
Eesti Spaaliit on omistanud Fra Mare Thalasso Spa-le kolme tärni ravispaa järgu.
Hotellis on veel restoran, kohvik, suur basseini-ja saunapark, ilumaailm, kauplus ning ruumid ärikohtumiste korraldamiseks.

Erinevate pakettidega tutvu siin: https://www.framare.ee/paketid/

Niiskel ja külmal ajal vajab meie nahk tõhusat niisutust.

Parafiinimask on sügav-niisutav, nahka hooldav ja vereringet parandav, küünevalle pehmendav ja nahka toitev protseduur.

Pakume teepuuõli parafiini (antiseptiline, põletikuvastane, soodustab haavakeste paranemist, soojendab ja parandab vereringet kätes) jalgadele ja lavendliparafiini (rahustav, antiseptiline, spasmivastane, viirusevastane ja parandab vereringet) kätele.

Parafiinmask kätele või jalgadele kestab 20 minutit, hind on 23 €

Palume aeg ette broneerida spa@framare.ee või 47 24612

Talveunistus

Unistajatele pakume paketti “Talveunistus”, kus lisaks majutusele, hommiku- ja õhtusöögile ja spaa külastusele, on võimalik saada ka seesama mõnus niisutus kätele või jalgadele ehk parafiinmask.

Broneeri pakett siin https://hotelwebsitebooking.com/framare/rooms

Tule külla ja vaata, mis Fra Marel Sulle sel muinasjutulisel talvel pakkuda on!

Hestia Hotel Haapsalu Spa

Kolmest küljest merega piiratud Hestia Hotel Haapsalu Spa pakub silmale ja hingele kauneid loodusvaateid ja see on suurepärane koht puhkuseks. Meie mõnusad ja hubaselt sisustatud 94 tuba pakuvad lõõgastavaid puhkehetki nii perele, sõpradele, paaridele kui ka seminarikülalistele. Tubadest avaneb imeilus vaade merele või rahulikule Sadama tänavale. Lisaks lõõgastavatele vee- ja saunamõnudele pakume ka nauditavat toiduelamust Blu Holm restos. Meie heaoluspaa teraapilised ja heaoluspaa hoolitsused aitavad vabaneda igapäevasest stressist ja pingest.

Heaolu ja tasakaal merekaldal ♥

Hestia Hotel Haapsalu Spa vee- ja saunaspaas saad lõõgastuda mitmel erineval viisil. Veemõnusid saad nautida lainetavas ujumisbasseinis, lõõgastavas päikeselises kuumaveevannis, tormises mullivannis ja voolavas lõõgastusbasseinis. Viie erineva sauna hulgast leiab igaüks oma lemmiku. On nii äkilisemat, udust ja niisket, kuuma ja meelelist ning soola ja muda.

Vee- ja saunaspaa kohvikus pakume karastavaid jooke, smuutisid, salateid, kergeid suupisteid ja loomulikult kõigi lemmikut – jäätist!

Sõber käevangu ja spaatama!

Spaatama on võime ergastada vaimu ja tugevdada tervist läbi lõõgastumise, stressi vähendamise ja jõuvarude uuendamise. Uskuge meid, keset külma ja natuke kõledat talve peaks spaatamine olema iga inimese rutiini oluline osa!

Vee- ja saunaspaa eripakkumine 24.01-23.02.2022

Esmaspäev – Neljapäev
Täiskasvanu   9 €
Sooduspilet (7-18 a., pensionärid, puuetega inimesed ja nende saatjad)   5 €
Perepilet (2 täiskasvanut ja kuni 3 alla 17 a. last)   29 €

Lummav meeleolumuusika klaveril ja saksofonil 

Klaveri ja saksofoni duo “Ad Libitum” 12.02. kell 19.00 Blu Holm restos

Lummav meeleolumuusika klaveril ja saksofonil. Duo repertuaari kuulub sving, bossanoova, pop-ballaadid ja armastatud Eesti heliloojate looming. Duo suurepärane kokkukõla tuleneb muusikute pikaajalisest koosmängu kogemusest ning Olavi säravast ja professionaalsest interpretatsioonist kolmel pillil: tenorsaksofon, sopransaksofon ja klarnet, mis annavad hea vahelduse ja ilusa kõlavärvi. Duo nimi “Ad Libitum” tähendab muusikalises keeles „vabalt” ja just nii Eero ja Olavi musitseerimist naudivadki

Sulle võib veel meeldida