Giidid

Läänemaa giidid

Võta giid – koged rohkem!

Haapsalu ja Läänemaa

Kaire Reiljan

Tel: +372 528 80 47
E-mail: kaire.reiljan@gmail.com
Keeled: EST, SWE
Teema: Kultuurigiid tase 5, Ajalugu, eestirootslased ja nende kultuur.
Piirkond: Haapsalu, Läänemaa

Terje Konsap

Tel: +372 53 419 952
E-mail: terje.konsap@hpk.edu.ee
Keeled: EST, ENG
Teema:
Piirkond: Haapsalu, Läänemaa

Ritta Piper

Tel: +372 50 722 38
E-mail: info@rreisid.ee
Keeled: EST, FIN
Teema: Ajalugu, aed, tervis
Piirkond: Haapsalu, Läänemaa

Peeter Vissak

Tel: +372 53 709 789
E-mail: fotovissak@gmail.com
Keeled: EST, ENG, RUS
Teema: Taime-, linnu-ja fotoretked. Teemadeks on kas taimed (või mõni taimerühm eraldi, nt orhideed), linnud või liblikad (need reeglina koos taimedega)
Piirkond: Läänemaa

Aili Seiton

Tel: +372 56 941 981
E-mail: aili.seiton@gmail.com
Keeled: EST
Teema:
Piirkond: Läänemaa

Krista Kallavus

Tel: +372 56 914 059
E-mail: krista.kallavus@gmail.com
Keeled: EST
Teema: Lõuna-Läänemaa
Piirkond: Läänemaa

Kai Kulbok

Tel: +372 55 123 85
E-mail:kai.kulbok@gmail.com
Keeled: EST, ENG
Teema: Loodusgiid, tase 5 Haapsalu ajalugu ja kuurorti ajalugu. Loodus, kultuur, kohalik toit, tänapäev
Piirkond: Haapsalu

Anni Kaasik

Tel: +372 56 501 627
E-mail: kaasik.anni@gmail.com
Keeled: ENG
Teema: Ajalugu ja kultuur
Piirkond: Haapsalu

Erki Meister

Tel: +372 55 543 344
E-mail: erkimeister67@gmail.com
Keeled: EST, ENG
Teema: Kultuur, ajalugu, muusika, rannarootsi kultuuripärand.
Piirkond: Haapsalu

Lisli Pak

Tel: +372 56 497 619
E-mail: lisli_pak@hotmail.com
Keeled: ENG
Teema:
Piirkond: Haapsalu

Maria Strauss

Tel: +372 53 583 276
E-mail: mariastrauss@gmx.de
Keeled: EST, GER
Teema: Mis teeb Haapsalu eriliseks?
Piirkond: Haapsalu

Ülle Ehala

Tel: +372 53 450 459
E-mail: estorus11@gmail.com
Keeled: EST
Teema: Ajalugu, kodulugu, kirjandus, rannarootslased, temaatilised tuurid: „Haapsalu, suulises pärimuses“ (1,5h), „Ernst Enno radadel“ (2h)
Piirkond: Haapsalu

Urve Tabri

Tel: +372 53 478 767
E-mail: urve.tabri@hotmail.com
Keeled: EST, RUS, GER
Teema: Haapsalu ajalugu ja lood-legendid. Minu slogan on: Haapsalu Valge Daam istub, haapsalu sall õlgadel, koos vene tsaaridega mudas ja kuulab Tšaikovski muusikat
Piirkond: Haapsalu

Aire Toffer

Tel: +372 50840 20
E-mail: aire.toffer@estonianspas.eu
Keeled: EST, ENG
Teema: Haapsalu linn
Piirkond: Haapsalu

Helin Põldve

Tel: +372 50 833 61
E-mail: hm.poldve@gmail.com
Keeled: EST
Teema:
Piirkond: Haapsalu

Velli Racioppi

Tel: +372 56 660 158
E-mail: vellivel@gmail.com
Keeled: EST
Teema:
Piirkond: Haapsalu

Jüri Tõnisma

Tel: +372 56 358 726
E-mail: juri.tonisma.002@mail.ee
Keeled: EST, ENG, FIN, RUS
Teema: Haapsalu Kiltsi lennuvälja ajalugu ja tänapäev
Piirkond: Haapsalu

Karin Luiga

Tel: +372 50 563 30
E-mail: karin@lks.ee
Keeled: ENG
Teema: Väärt toidukogemused, disain ja aiandus
Piirkond: Haapsalu

Maret Järveots

Tel: +372 58 731 721
E-mail: maret.jarveots@gmail.com
Keeled: EST, SWE
Teema: Eestirootslaste ajalugu, kirjandus.
Piirkond: Haapsalu

Katrin Pärnpuu

Tel: +372 52 817 47
E-mail: katrinparnpuu@gmail.com
Keeled: EST
Teema:
Piirkond: Haapsalu

Vormsi

Age Kõiveer

Tel: +372 53 074 046
E-mail: agekoiveer@gmail.com
Keeled: EST
Teema: Kultuur, ajalugu ja loodus. Ka tänapäevasest saare elust räägin hea meelega.
Piirkond: Vormsi

Ants Varblane

Tel: +372 50 892 37
E-mail: ants@vormsi.ee
Keeled: EST
Teema:
Piirkond: Vormsi

Egon Erkmann

Tel: +372 50 495 94
E-mail: egon.erkmann@gmail.com
Keeled: EST
Teema: Vormsi ajalugu, kultuurilugu, rannarootslased, Vormsi talumuuseum, Vormsi tänapäev.
Piirkond: Vormsi

Andreas Viks

Tel: +372 53 441 883
E-mail: rent@vormsi.ee
Keeled: EST, ENG
Teema: Ajalugu
Piirkond: Vormsi

Tanel Viks

Tel: +372 53 441 883
E-mail: rent@vormsi.ee
Keeled: EST, ENG, RUS
Teema: Vormsi ajalugu ja kultuurilugu
Piirkond: Vormsi

Krista Veisson

Tel: +372 55 324 59
E-mail: kristaveisson@gmail.com
Keeled: EST
Teema: Jutustan tõestisündinud ja elulisi lugusid Vormsi ajaloost ja tänapäevast.
Piirkond: Vormsi

Meeme Veisson

Tel: +372 51 857 55
E-mail: veisson@gmail.com
Keeled: EST
Teema: Olen elanud ja töötanud Vormsil nüüd juba mituteist aastat. Minuga ringi liikudes kuuled lugusid elust väikesaarel ning kõige lõpuks kutsun endale külla ja näitan Vormsi talumaja seestpoolt koos ainulaadse Vormsi ahjuga.
Piirkond: Vormsi

Maarja Koppelmaa

Tel: +372 56 472 863
E-mail: maarja.koppelmaa@gmail.com
Keeled: EST, ENG
Teema:
Piirkond: Vormsi

Ilmar Koppelmaa

Tel: +372 52 016 95
E-mail: ellemalle@gmail.com
Keeled: EST
Teema:
Piirkond: Vormsi