Läänemaa seminariruumide info

Seminariruumide tutvustav info

Roosta Puhkeküla Seminar ja konverents

Roosta Puhkeküla seminari- ja konverentsikeskuses on kaks seminari- ja konverentsiruumi ning üks nõupidamisteruum. Kõigis ruumides on WiFi, saab kasutada plastik- ja pabertahvlit, valget ekraani, telerit ja projektorit. Ormsö saalis on mikrofon ja võimendus. Lisaks saab tellida dataprojektori, arvuti, tõlketehnika, teisaldatavad seinamoodulid ja kõik muu, mida vajate. Vaba aja veetmiseks saame gruppidele tellida õhtujuhi, show-programmi, väljasõidud jne.

Elbiku küla / Ölbäck, Lääne-Nigula vald

Mihkli Külalistemaja seminariruum

Mihkli Külalistemaja pakub põhiteenusena majutust, kuid on olemas ka seminariruum kuni 50 le inimesele. Kohapeal on olemas lihtsamad tehnilised vahendid (pabertahvel ja ekraan), samuti helitehnika. Seminari juurde võimalik tellida ka toitlustust ja kohvipause.

Sepaküla, Haapsalu

Altmõisa seminariruum

Kuni 50 inimese seminariruumis on olemas dataprojektor, kõlarid, paberid ja pastakad, tahvel, WiFi. Valgusküllasest seminariruumist avaneb vaade Topu lahele ja sooniidule, teisest aknast metsale. Altmõisa asub linnasaginast eemal, Tallinnast 100 km kaugusel ja on mõnusaks paigaks koolituste ja tööalaste nõupidamiste pidamiseks. Toitlustuse eest hoolitseb Altmõisa köök. Pakume lõbusaks meeskonnategevuseks mitmeid aktiivseid ja tubaseid tegevusi nagu loodusmatk, tünnisaun, kokteili- ja veinikoolitused. Võimalik broneerida terve maja oma seltskonnale.

Tuuru küla, Haapsalu

Hestia Hotel Haapsalu Spa seminariruumid

Haapsalus sünnivad head ideed! Inspireeriv mereäärne asukoht, mis pakub silmale ja hingele kauneid loodusvaateid. See on suurepärane koht meeskonnaga aja maha võtmiseks või muu tähtsa sündmuse tähistamiseks. Meil on 2 seminariruumi väiksemale seltskonnale ja head koostööpartnerid, kes mahutavad ära ka suuremad seltskonnad. Pärast seminari saab nautida lõõgastavat vee- ja saunaspaad, heaoluspaad teraapiliste massaažidega, ehedaid Läänemaa maitseid pakkub Blu Holm resto. Imeline asukoht, rõõmsad inimesed ja lai teenuste valik – sinu uus lemmikkoht seminaride ja ürituste korraldamiseks.

Haapsalu linn, Haapsalu, Sadama tänav 9

Haapsalu Kultuurikeskuse konverentsisaalid

Teatrisaalis on statsionaarselt 511 istekohta. Sobib suuremateks konverentsideks. Lava juurde kuulub 2 esinejate garderoobi. Rõdusaal (372,6 m²) on suure rõdu (131 m²) ja astmeliselt tõusva laega kaasaegne kaunis ruum, mida annab hästi kohandada eri meeleolude ja stiilide jaoks. Vastavalt soovile saab saali paigutada moodullava, tellida helivõimendust ja valgustust.  Keldrikorrusel asuv Randlase saal on akendeta 150 m² piklik black box tüüpi ruum. Väiksemate koolituste jaoks on seminariruum (40 m²). Olemas on laias valikus esitlustehnikat. Saab tellida kohvipause ja toitlustust.

Haapsalu linn, Haapsalu, Posti tänav 3

OHH seminariruum

Vaid 50-minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast asub Haapsalu vanalinnas ja mereranna vahetus läheduses OHH perehotell. Inspireeriv keskkond ja mõnus aura aitavad sul luua privaatse olustiku oma koosoleku või seminari läbiviimiseks.  Austame sinu meeskonna privaatsust ning pakume seminariruumi koos kohvipauside ja toitlustusega.  * mahutame 10-23 seminaril osalejat * 80 m² eristuv ja valgusküllane ruum verandaga * esitlus- ja helitehnika, ventilatsioon & konditsioneer * kergelt teisaldatav mugav mööbel * kohvipausid ja toitlustus

Haapsalu linn, Haapsalu, Lahe tänav 11