Tõnis Mägi, Mihkel Mälgand, Ain Agan kontserttuuriga ”Hetk”

Legendaarne laulja ja helilooja Tõnis Mägi on esitanud nii rokki kui estraadi, nii poppi kui muusikale. Viimastel aastatel enamasti oma loomingut.
“Koos Ain Agana ja Mihkel Mälgandiga otsustasin mõningaid eredemaid muusikakuulamishetki meenutada. Laulan seekord oma kirjutatud laulude sekka ka paar jazzballaadi ammustest aegadest. Kontsertidel kuuleb laule, mis on olnud eredad Hetked ning mis on minu loomingut otseselt mõjutanud”.
Tõnis Mägi on laulnud ansamblites Baltika, Kärjed, Laine, Muusik Seif, 777 ja Ultima Thule. Tõnis Mägi on kirjutanud ja esitanud arvukalt hitte, mis on rahva südamesse püsima jäänud. Sealhulgas “Koit”, mille Eesti rahvas valis otsesaate “Eesti otsib lemmiklaulu” finaalis võitjaks. Kontserttuuril “Hetk” kuuleb Tõnis Mägi kirjutatud loomingut, aga ka üht-teist tema headelt sõpradelt ja mujalt maailmast.
Ain Agan on armastatud kitarrist ha helilooja, kes on mänginud umbes sajaviiekümnel Eestis ilmunud heliplaadil ja andnud välja kolm sooloplaati. Mihkel Mälgand on üks hinnatumaid ja muusikaliselt aktiivsemaid bassiste Eestis. Bassivirtuoos on mängukogemust ammutanud kümnetes bändides, muuhulgas on tema bassimängust tuge saanud Raivo Tafenau, Lembit Saarsalu ja Estonian Dream Bigband.

marili@moonmanagement.ee