TAFF:fest 2022 PASS 08.07-09.07.2022 (Haapsalu)

Jazzifestivalil TAFF:fest sulandub üheks meeleolukaks tervikuks Eesti parim jazzmuusika ja imekauni Haapsalu linna vaimsus. See on kohtumispaik kõigile, kes armastavad kvaliteetset muusikat ja head seltskonda.
Teie ette astuvad:
Stefan & The Swingin' SistersLiisi Koikson & Joel RemmelSofia Rubina. Tribute to Ella FitzgeraldVaiko Eplik goes Funk!Janno Trump ConceptionKarmen Rõivassepp Quintet. Kummardus Brasiilia legendidele. Raul Vaigla 60Tanel Ruben & VictoriaJames Werts World Project & Mairo MarjamaaHoolikalt läbimõeldud programmi eest seisab armastatud saksofonist-akordionist-ansamblijuht-helilooja Raivo Tafenau, kellel on visioon, kuidas ühendada erinevaid muusikastiile ning säilitada seejuures jazzile omane vabadus. Kava kokkupanekul otsib ta värskeid kooslusi ja kutsub kokku muusikuid, keda igapäevaselt koos lavalaudadel ei näe. Nii on TAFF:festi kavas alati midagi uut ja üllatavat. 
Esmakordselt 2020. aasta juulis toimunud festivalist on saanud Haapsalu kultuurisuve palavalt oodatud osa, pakkudes publikule mõnusalt sumedat atmosfääri, üllatusterohket programmi ning meeldejäävaid kohtumisi. 
Rohkem infot - www.tafffest.ee
Kohtume Haapsalus!

Haapsalu linn, Haapsalu, Lossiplats 3/1