Rock’n’Jazz. HENDRIK SAL-SALLER JA RAIVO TAFENAU BÄND

Pole vist olemas eestlast, kes ei teaks mõnda ansambel Smilers lugu peast. Lugematud lavakilomeetrid, pühendumine ja auga väljateenitud popmuusikauhinnad on Smilersist  teinud omamoodi fenomeni Eesti muusikataevas.
Ükski rock bänd ei saa läbi tugeva front-man´ita. Hendrik Sal-Saller seda kahtlemata on! Tema suitsune tämber ja isikupärane laulumaneer jäävad meelde esimesest kuulamisest. 
Lisaks Smilersile kirjutab Sal-Saller lugusid ka teistele Eesti pop-artistidele nagu Mikk Mäe, Shanon, Gerli Padar, Eda-Ines Etti, Supernova jpt. Kokku on palasid aastate jooksul kogunenud juba üle paarisaja.
Raivo Tafenau on oma saksofoniga juba aastakümneid intrigeerinud, pannud kokku kümneid erinevaid  kooslusi, alates duodest,  lõpetades suurte big bandi koosseisudega. Seekord lüüakse koos teiste jazzmuusikutega kaardid sassi ning uue kuue saavad nii mõnedki rockiklassikasse kuuluvad teosed kui ka Sal-Salleri sulest pärinevad aegumatud hitid
Hendrik Sal-Saller (vokaal, kitarr)Erko Laurimaa (kitarr)Raivo Tafenau (saksofon)Joel Remmel (klahvpillid)Peedu Kass (basskitarr)Kaspar Kalluste (trummid)