Enesearengufestival – Hea Elu / Päevapilet

Enesearengufestival Hea Elu aitab sul teha muutusi, et olla eluga veel rohkem rahul, annab toitu loovusele ning aitab kujundada veelgi täisväärtuslikum elu.

Inspireerivad välkloengud ja töötoad kolmel põhilisel teemal: tervis ja vaimne tasakaal, suhted ja pere ning töine eneseteostus. 
Mihkel Raud, Epp Kärsin, Inga Lunge, Liisi Koikson on ainult mõned nimed, kes festivalil esinevad.
Lisaks kvaliteetne tervislik toit, meelelahutusprogramm ja ärksad osalejad!

Esimest korda toimub Eestis enesearengufestival Hea elu

Kokku 12 tundi elamusi, väärt sisu, imelisi inimesi ja mõnusat olemist vabas õhus.
Vaata lähemalt siit: https://eduakadeemia.ee/enesearengufestival
 
Oled oodatud liituma 500+ osalejaga, kes on juba tulemas!
................................................................................................
Kui soovid osaleda sündmusel, kus on koos inimesed, kes tahavad ennast arendada, saada paremaks versiooniks iseendast ja olla õnnelikud meelemürkide abita, siis on valik suvel üsna hõre.
Suvel toimub väga palju üritusi, mis on täis meelelahutust, kuid tihti kaasneb nendega ohtralt alkoholi, lärmi ja muud ebameeldivat.
Ja kui soovid lisaks toredale seltskonnale ja mõnusale atmosfäärile saada osa ka inspireerivatest esinemistest, mis sulle uusi ideid ja praktilisi teadmisi annavad, on suvine välisündmuste valik sisuliselt olematu.
Otsustasime seda muuta! Korraldame esmakordselt enesearengufestivali, mis annab võimaluse inspireerivas ja mõnusas keskkonnas veeta aega sinuga sarnaselt mõtlevate inimestega ning saada väärt teadmisi Eesti oma ala parimatelt.
Kui soovid leida inspiratsiooni, mõttekaaslasi, uusi ideid ja saada tõuget edasi minekuks, siis see festival on just sinu jaoks!
Bazaar on külastajatele tasuta.Korraldaja: MTÜ Joogafestival koos Edu Akadeemia OÜga

Haapsalu linn, Haapsalu, Lossiplats 3/1