DISCO TALLINN HAAPSALU KUURSAALIS – Rita Ray live

DISCO TALLINN HAAPSALUS - RITA RAY Viimased 6 aastat valdavalt pealinnas tegutsev pop-up pidude- ja kontsertidesari Disco Tallinn pakub põnevaid elamusi ka sel suvel. Neid ei saa olema ülearu palju, kuid need on kõik erilised. Üks neist on südasuvel, 16. juulil Haapsalu Kuursaalis toimuv sündmus, mida kroonib palavalt armastatud Rita Ray ja tema bändi täispikk kontsert. Esitusele tuleb nii artisti poolt juba tuntuks lauldud lood kui ka uue albumi materjali. Kontserdi juhatavad sisse ja välja Disco Tallinna DJ'd.
Haapsalu Kuursaali uksed avatakse reedel, 16. juuli õhtul sündmuseks kell 22.00, kontsert algab südaöösel. Väga piiratud hulk pileteid on soodushinnaga nüüd eelmüügis Piletilevis. Näeme sumedas Eesti suves! Üks ja ainus kord sel suvel Haapsalus! Reedel, 16.07.2021 kell 22.00 Haapsalu Kuursaalis (Promenaadi 1) kontsert - algus südaöösel:RITA RAY livewww.facebook.com/ritaraymusic pidu:DJ WIDENSKIwww.facebook.com/djwidenski PILETID:
Väga piiratud koguses piletid on eelmüügis Piletilevis – esimesed 12 EUR, edasi 15 EUR. Sissepääsu sündmusele garanteerib eelmüügi pilet!

Haapsalu linn, Haapsalu, Promenaadi tn 1