American Beauty Car Show 2021 (10.07-11.07.20 asendus)

Hea klient!
Raske südamega peame teatama, et kauaoodatud 20-nes American Beauty Car Show jääb sel suvel ära! Uued kuupäevad on 9.-11.07.2021.
KÕIK SENI OSTETUD PILETID KEHTIVAD 2021 TOIMUVAL AMERICAN BEAUTY CAR SHOW`L.
Kui aga uued kuupäevad ei sobi, siis raha tagasi saamiseks palun pöörduda Piletilevi poole. Tagasiostuks kirjutage palun tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida tellimusenumber või ID numbrid müügipunkti piletite puhul. Tagasiostu avaldus tuleb esitada kuni 30.06.2020.
Peale 01.07.2020 tagasiostusoovi enam ei rahuldata ja pilet kehtib 2021 aastal. Tagasimaksetega alustatakse 01.07.2020.
9.-11.07.2021 HAAPSALU
American Beauty Car Show on rahvusvaheline ameerika autodele ja kultuurile suunatud üritus, mis sai alguse aastal 2001. American Beauty Car Show on üks unikaalseimad autoüritusi lähiriikides, nii oma toimumiskoha kui ka ürituse ülesehituse poolest. Ürituse raames leiab aset autonäitus, kokkutulek, kiirendusvõistlus, autode rongkäik läbi linna ja muidugi esinevad bändid nii kodumaalt kui ka mujalt. Autonäitus ja kontserdid leiavad aset väga unikaalses toimumispaigas, milleks on vana piiskopilinnus. Üritus on aastatega laienenud ja hõlmab pea kogu Haapsalu vanalinna. Ürituse nädalavahetusel on Haapsalu vanalinn avatud ainult ameerika päritolu sõidukitele, luues sellega mõnusa ameerikaliku atmosfääri.
Kui telkla/kokkutulekualale on oodatud kõik ameerika autod olenemata seisukorrast või aastaarvust, siis näitusele pääsevad autod ainult korraldajate heakskiidul. Näitusele mahub autosid saja ringis ja näha saab nii klassikuid, customeid, hot rode, muskel- ja sportautosid. Näitusel osalevad autod nii Eestist, Soomest, Rootsist, Norrast, Lätist, Leedust kui ka Venemaalt.
Muusikalise poole pealt on põhirõhk rockil, rockabilly'l, bluusil, country'l – ühesõnaga kõik, mis on vähegi ameerikalik ja Ameerikast. Üha enam on rõhk Ameerikast pärit artistidel, keda võib näha ja kuulda ainult American Beauty Car Show`l.
American Beauty Car Show näol on tegemist kogupere üritusega, kus tegemist-vaatamist leiavad nii täiskasvanud kui ka pere pisemad. Suurematele on lisaks autodele-muusikale-toidule erinevad ostlemisvõimalused, barbershop, tätoveeringu tegemise võimalus. Naistel on võimalus sukelduda pin-up'i maailma, kust ei puudu ilusad kleidid, meik, soeng ning pildistamisnurk. Lastele on erinevaid batuute, näomaalingud ja mitmeid muid tegevusi.
Rohkem infot: https://www.american.ee/abcs/2020-2/uritusest/

Haapsalu linn, Haapsalu