Koolitused

Google Analytics’i algtaseme koolitus 
06.11.2018 / Roosta Puhkeküla Runö saal

Google Analytics on hea ja tasuta analüüsiprogramm, mille läbi saad analüüsida praktiliselt kõike, alates külastajate arvust lõpetades külastajate lojaalsuse ning reaalaja statistikaga. Google Analytics pakub väärustlikku infot, mida rakendada kodulehe optimeerimisel või turunduskampaaniates ning seeläbi suurendada ettevõtte kasumlikkust ja müüki. Samuti saab Analyticsi kaudu saadud infot kasutada külastajate käitumisharjumuste, turunduskanalite kasumlikkuse ning veebilehe optimeerimiseks.

Koolitusel saad teada, kuidas Google Analyticsiga algust teha, milliseid parameetreid jälgida ning kuidas nende analüüsi põhjal tegevusplaani koostada. Koolitusel käsitleme Google Analytics-i algtõdesid, mida rakendades parandate märgatavalt oma turunduskampaaniate efektiivsust. Koolitus on praktiline ning koolitusest osavõtjatest lähtuv. Peale koolitust oskate tähelepanu pöörata, kuidas ja mismoodi peaks Google Analytics-it kasutama.

Koolitaja: Marketing Sharks / Diana Taluri

Päevakava on järgmine:
10:00 – 10:30 Saabumine ja tervituskohv
10:30 – 12:30 Koolituse I osa
12:30 – 13:30 Lõuna
13:30 – 15:30 Koolituse II osa

—————————————————————————————————-

Osalustasu Läänemaa Turismi liikmele 15€ + km, mitte liikmele 20€ + km. Lisaks koolitusele sisaldab hind ka kohvipausi ja lõunasööki. Koolitusel osalejal peab olema kaasas oma arvuti.

Registreeri end koolitusele hiljemalt 15. oktoobriks.

Kohtade arv on piiratud.

Koolitus toimub LEADER programmist saadud rahastuse raames. Tegemist on Lääne maakonna turundusprojektiga –  ühisprojekt, mille partnerid on: Haapsalu linn, Lääne-Nigula vald, Vormsi vald, Roosta Puhkeküla, MTÜ Läänemaa Turism.