Kohad, kus saab kodust toitu süüa

Kui restorani järjekorrad ning peened maitsed huvi ei ärata ja isu on millegi lihtsa ja arusaadava järgi, on Haapsalus võimalik nautida maitsvaid koduseid roogasid taskukohase hinnaga.

Talumehe kõrts

Talumehe kõrts on kaunis Haapsalu vanalinnas paiknev toitlustusasutus, kus Sind oodtakse juba varahommikul sõbraliku tervituse, kohvi ning hommikusöögimenüüga.

Põhimenüüst leiad värsked ning kohalikust toorainest valmistatud maitsvad road. Oleme avatud varajaste hommikutundideni, pakume võimalust tellida peolaudu ning gruppidele toitlustust.

Nädalavahetustel saad elava muusika saatel jalga keerutada.
Meile on oodatud lastega pered ja laste jaoks on olemas eraldi mängunurk.

Talumehe kõrts on ehe eesti kõrts selle parimas mõttes, kust kostub mõnusat jutusuminat ning lõbusat naeru. 

Taksi Pubi

Taksi pubi on Haapsalu peatänaval tegutsenud juba aastaid olles populaarne koht nii kohalike kui ka turistide seas.
Menüüs on taskukohased ja kodused Eesti road, mis sobivad nii toekaks lõunasöögiks kui ka õhtuseks istumiseks sõpradega.

Hea teada:
Meil on olemas lauamängud. Suvel on võimalik ka terassil istuda. 

Laterna Baar

Laterna baar Haapsalu asub 1920-datel ehitatud puumajas. Maja sisehoovis esimesel korrusel paiknevas baaris pakutakse erinevas valikus koduseid roogasid, saab söönuks kiiresti ja hästi. Siseruumis on 20 kohta, terrass mahutab 30 inimest.

Nurme Bistroo

Nurme bistroo avas uksed 2001 selleks, et pakkuda kehakinnitust kõrvalasuva Nurme vabriku töötajatele. Külastajaskond laienes aga kiiresti ning bistroo leidis koduseid toite pakkuva toitlustusasutusena peagi oma kindla koha Haapsalu söögikohtade hulgas. 

Vaatamata võõrakõlalisele nimele pakutakse meil lihtsaid koduseid, aga ka rahvuslikke toite. Samuti suupisteid, toitvaid einevõileibu, kooke, pirukaid ja saiakesi. Iga päev on menüüs salat, paar erinevat suppi ja praadi ning ei puudu ka lihtsad magustoidud. 

Teele kohvik

Teele kohvikus pakutakse Sulle kohapeal valmistatud värskeid pirukaid, saiakesi, kooke ning torte.
Tööpäevadel võimalik tellida kerge hommikueine või päevapraad.
Kohviku esimesel korrusel on ruumi 27-le, teisel korrusel on privaatsem ruum väiksemale seltskonnale (10 inimest), suveterrassil 10 istekohta.

#visithaapsalu