Kohad, kus saab häid kooke

Müüriääre kohvik

Müüriääre kohvikust on saanud üks Haapsalu tuntumaid söögikohti.
Sinna sisse astudes tekib tunne, et oled seal juba käinud, satud justkui lapsepõlvemaale. Tunned värskete küpsetiste ja jahvatatud kohvi aroomi, kamin õhkab sooja, tigudiivanid ja tugitoolid lausa kutsuvad maha istuma ja hetke nautima. Seinu ilmestavad Epp-Maria Kokamäe maalid ja Jaak Arro puitlõigetega pannood.
Lastele on mängukast pehmete lelude ja raamatutega, suvel on laste päralt ka aed kohviku tagahoovis. Valida on raske, kuid proovida tasub maitsvaid ahjupirukaid ja võileibu ning kindlasti Müüriääre kohviku kooke.

Hapsal Dietrich

Dietrichi kohvik on muljetavaldava ajalooga, aga uue Hapsal Dietrichi kohviku loojateks oli 2013. aastal kaks perekonda, kelle kirg ja hobi on kokkamine, söögi nautimine, armastus väikeste kohvikute vastu ning austus Haapsalu ajaloo, vana arhitektuuri ja eestiaegse mööbli vastu. Ka kohvikust leiab palju eestiaegseid sisekujunduselemente ja oleme proovinud kujundada seda nii nagu see oli 100 aastat tagasi.

Tere tulemast!

Teele Kohvik

Teele kohvikus pakutakse Sulle kohapeal valmistatud värskeid pirukaid, saiakesi, kooke ning torte.
Tööpäevadel võimalik tellida kerge hommikueine või päevapraad.
Kohviku esimesel korrusel on ruumi 27-le, teisel korrusel on privaatsem ruum väiksemale seltskonnale (10 inimest), suveterrassil 10 istekohta.

Mesimoka kohvik

Mesimoka kohvik on hubase interjööriga koht Haapsalu kesklinnas. Kohviku eripäraks on hõrgud küpsetised ning iga päev pakutakse maitsvat päevapraadi või suppi. Pakume ka hommiku – ja lõunabufeed. Mesimoka kohvik pakub muuhulgas võimalust tellida vastavalt oma soovidele torte, kooke ja muid küpsetisi, et muuta sünnipäevad ja muud koosolemised magusaks. Lisaks saad Haapsalu piires kõiki küpsetisi koju tellida või reserveerida kohvik mõnusaks ajaveetmiseks või pidustusteks.

Küpsetame ja üllatame Teid alati millegi uuega!

Flamingo Kohvik

Haapsalu kaubamaja esimesel korrusel asuvas armsas kohvikus nimega Flamingo saate nautida smuutisid, kohvi ja ka jääkohvi.
Mõnusa kohvi või smuuti kõrvale proovi kindlasti ka isuäratavaid kaneelirulle või erinevate lisanditega vahvleid.
Kohvik üllatab päevapakkumistega, saab ka sooja suppi.
Flamingo Frappuccino‘t on võrreldud maailmakuulsate kohvijookide valmistaja omadega.
Hea teada: Oma topsiga kõik kohvijoogid ja smuutid -10%!

#visithaapsalu