Kohad, kus on menüüs kohalik kala

Mereäärse linnana, tunneb Haapsalu uhkust oma rannakalurite üle, kes hoiavad au sees Haapsalu traditsioone juba aastasadu. Pöörame tähelepanu oma rannarootsi kultuurile ning hindame merd ja selle maitseid. Tule ja avasta Haapsalu mere maitseid.

Grand Holm Marina restoran

Grand Holm Marina restorani söögid kui joogid on paeluva miljöö väärilised.  Menüüs on alati olnud kohalik kala, mis on huvitavalt ja maitsvalt valmistatud. Restorani barista Paap Pihelgas on Eesti parimaid baristasid ja juba sellepärast tasub siia tulla kasvõi ainult kohvile, oma valmistatud limonaadile või huvitavale kokteilile.
Restoran asub samanimelises jahisadamas Haapsalu Lahe ääres. Grand Holm Marinas on 50 istekohta, lobbybaar ja väliterrass, kus saab ilusa ilmaga  nautida mõnusat merevaadet.
Hea teada: Restoran Grand Holm Marina on avatud suvehooajal.

Kohvik Hapsalu Dietrich

Dietrichi kohvik on muljetavaldava ajalooga, aga uue Hapsal Dietrichi kohviku loojateks oli 2013. aastal kaks perekonda, kelle kirg ja hobi on kokkamine, söögi nautimine, armastus väikeste kohvikute vastu ning austus Haapsalu ajaloo, vana arhitektuuri ja eestiaegse mööbli vastu. Ka kohvikust leiab palju eestiaegseid sisekujunduselemente ja oleme proovinud kujundada seda nii nagu see oli 100 aastat tagasi.

Dirhami kalakohvik

Dirhami Kalakohviku võib võtta kokku sõnadega “mõnusad maitsed ja meri”.
Kohvik on küll kõrvalises kohas, kuid sõit sinna tasub igati ära, sest asukoht otse mererannal vaatega Osmussaarele ja imelisele päikeseloojangule on erandlikud. Õnneks on meil ka külalistemaja, et pikemaks jääda.
Nagu nimigi ütleb, on menüüs rõhku pandud kalale, suures osas kohalikule kalale.
Soovitame kindlasti eelnevalt laud broneerida, sest see aitab meil siin maailmalõpu kohvikus piisavas koguses toorainet varuda, õigeks ajaks ettevalmistusi teha ning tööjõudu kokku ajada.
Tule avastama! Elamus on garanteeritud!

Kogre kõrts

Kogre Kõrtsis ootab Sind koht, kus saad nautida looduse ja mere lõhnu, värve ja helisid. Kõrts sobib erinevate koosviibimiste pidamiseks, mahutame kuni 80 inimest.

Tule veeda üks päev mereäärses looduses!

Paadisõit kaluripaadiga “lappajaga” merel ning pärast merereisi kosutav “Kaluri lõunasöök” kaluripere Kogre Kõrtsis. Kõlab ju hästi!

Krog No. 14

Kõrts Krog No. 14 asub Vormsi saare keskuses Hullos. See on hetkel saare ainuke söögikoht ja avatud suveperioodil – juuni algusest kuni augusti lõpuni. 

Hooaja väliselt korraldatakse erinevaid teemaüritusi ning tähtsal kohal on Vormsi toidukultuuri edasiandmine. 

Grupitoitlustus telli ette!

Meeldivate külastusteni!

#visithaapsalu