Jüri von Kaufmann olla nähtud ka Haapsalus!

Seiklusfirma 360 KRAADI on valmis saanud Haapsalu linnamängu – Jüri von Kaufmann olla nähtud ka Haapsalus!

Kirjeldus

Jüri von Kaufmann (saksa k. kaupmees) oli keskaegne kaubahärra. Pärit oli Lübeckist, aga elas Revalis (Tallinnas) ja rändas palju ringi, iseäranis Eestimaal Hansa linnades. Ei olnud ta liiga rikas ega vaene. Aga Jüri oli eriline – ta nägi tulevikku. Ta jättis meile nuputamiseks ülesandeid ning neid lahendades sõnumeid.

Nüüd on sul võimalus asuda Jüri jälgedele Haapsalus. Linn, mis ei jõudnud koos Tallinna, Tartu, Pärnu ja Viljandiga Hansa linnade ringi, aga sellegipoolest käis seal hoolas tegevus.

Mängu eesmärk on leida Jüri “saiapalarada”, lahendada mõistatused ning leida sõnum, mille ta Sulle saatis. Kaardilt leiad võimalikud kohad, kuhu Jüri ülesanded jättis. Pole tähtis millises järjekorras jälgi astud – kuid mida rohkem punkte jõuad läbi käia, seda suurem on võimalus jõuda Jüri poolt maha jäätud sõnumini. Mängus on kaardil näha ka keskaegse linnamüüri kontuuri. Olgu siinkohal öeldud, et linnamüüri varjus oled Sa enamasti kaitstud, aga väljapool ole valvas, sest ringi liigub erisuguseid sulisid ja röövleid, samas leiad Sa väärtuslikku kraami just siis kui riskid.

Kui sõnum käes, siis pane see kirja või talleta mällu! Saades kätte kõikide Jüri von Kaufmanni linnamängude sõnumid ning need meile edastades, ootab teid auhind! 

Head nuputamist! 

Oluline teave

  • Tõrgete vältimiseks, veenduge, et seadmel, millega mängima asute, oleks tehtud viimane tarkvarauuendus ning aku täis laetud! Samuti äppi sisse logides andke luba teie asukoha (Location) tuvastamiseks!
  • Tihtipeale uuemad seadmed toimivad mängimiseks paremini.
  • Ühe nutiseadme kohta soovitame mängida max 3-4 inimesel, et kõik saaksid piisavalt mängust osa!
  • Mäng saab alguse Lossiplatsist
  • Mängu hind 19€

Sulle võib veel meeldida