Liikmed

LÄÄNEMAA TURISM MTÜ LIIKMETE NIMEKIRI
Seisuga 14.08.2018

1. Aikarali majutus, Aikarali OÜ
Uus tn 10, Haapsalu, tel +372 5649 2027
aikarali@aikarali.ee, www.aikarali.ee
Kontaktisik Aili Kaljusaar

2. Altmõisa Külalistemaja 
Tuuru, Haapsalu linn, Läänemaa, tel +372 472 4680
info@altmoisa.ee, www.altmoisa.ee
Kontaktisik Meeli Lokk

3. Dirhami Külalistemaja, Derhamn OÜ
Dirhami küla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa, tel +372 512 8800
guesthouse@dirhami.ee, www.dirhami.ee
Kontaktisik Annely Einmann

4. EELK Lääne Praostkond
Kooli 6, pk 51, Haapsalu, tel +372 473 7166
haapsalu@eelk.ee, www.eelk.ee
Kontaktisik Tiit Salumäe

5. Ehe ja Ehtne, Ehe ja Ehtne Käsitöö OÜ
Metsa 38-25, Haapsalu, tel. +372 506 5697
raul@ehejaehtne.ee, www.ehejaehtne.ee
Kontaktisik Raul Sas

6. Endla hostel, Rektaron OÜ
Raudtee 38, Haapsalu, tel +372 50 21935
rektaron@hot.ee, www.endlahostel.ee/
Kontaktisik Albert Tamme

7. Haapsalu Kutsehariduskeskus
Ehitajate tee 3, Uuemõisa, Läänemaa, tel +372 666 1744
enna.kallasvee@hkhk.edu.ee, www.hkhk.edu.ee
Kontaktisik Enna Kallasvee

8. Haapsalu Linna Spordibaasid OÜ
Haapsalu Spordikeskuse Hostel, Haapsalu Veekeskus, Wiedemanni Spordihoone,  Haapsalu Staadion
Lihula mnt 10, Haapsalu, tel +372 472 5060
haapsalu@spordibaasid.ee www.spordibaasid.ee
Kontaktisik Karel Möll, Tarmo Tuisk

9. SA Haapsalu Ja Läänemaa Muuseumid
Haapsalu raekoda, Iloni Imedemaa, Haapsalu piiskopilinnus, Ants Laikmaa muuseum, Raudtee- ja Sidemuuseum
Kooli tn 5 Haapsalu Läänemaa 90502; tel +372 4737065
info@salm.ee  www.salm.ee
Kontaktisik Anton Pärn

10. Hapsal Dietrich, Kohvikann OÜ
Karja 10, Haapsalu; tel 5094549
mann@dietrich.ee, www.dietrich.ee
Kontaktisik Mary-Liis Kaabel
Hapsal Dietrich Apartments, Reiska RE OÜ
Karja 10, Haapsalu; tel 5045155
Kristel@dietrich.ee, www.hapsaldietrich.ee
Kontaktisik Kristel Saal-Engman

11. Kodade Puhkemaja, Salevere Salumäe Loovkoda, Kodade OÜ
Lääneranna vald, Läänemaa, tel +372 527 8889
info@kodade.ee, www.kodade.ee
Kontaktisik Kairi Kübarsepp

12. Nõva turismiinfokohvik, Nõva Break OÜ
Põllumäe talu, Vaisi küla, Lääne-Nigula vald, tel+372 528 9264
merike@novabreak.ee, www.novabreak.ee
Kontaktisik Merike Väli

13. Osmussaare Reisid, AlMare Trio OÜ
Lipu talu, Oru küla, Lääne-Nigula vald, tel. + 372 5866 9980
info@osmussaarereisid.ee, www.osmussaarereisid.ee
Kontaktisik Maila Lipp

14. Promenaadi Hotell, Baltic Hotel Group
Sadama 22, Haapsalu, tel +372 4737 250
promenaadi@baltichotelgroup.com, www.promenaadi.ee
Kontaktisik Stanislav Piltšenko

15. Päeva Villa hotell, Päeva Villa OÜ
Lai 7, Haapsalu, tel +372 473 3672
info@paevavilla.ee, www.paevavilla.ee
Kontaktisik Jaan Päeva

16. Reta Majutus Haapsalus, OÜ Reta LG
Posti 25, Haapsalu, tel +372 5668 7802
laine@reta.ee, www.reta.ee
Kontaktisik Laine Grau

17. Rohuküla sadam, AS Saarte Liinid
Rohuküla, Haapsalu linn, Läänemaa, tel +372 5182710
evemalle@saarteliinid.ee, www.saarteliinid.ee
Kontaktisik Eve-Malle Saar

18. Roosta Puhkeküla, Swedest Motel Group
Tuksi, Lääne-Nigula vald, Läänemaa
tel+372 479 7230, +372 525 6699
roosta@roosta.ee, www.roosta.ee
Kontaktisik Ingrid Sieberk

19. Spaahotell Laine, AS Haapsalu Kuurort
Sadama 9/11, Haapsalu, tel +372 472 4400
info@laine.ee, www.laine.ee
Kontaktisik Irene Väli

20. Spithami Puhkemajad, LML teenused OÜ
Männi tee 10, Spithami, Lääne-Nigula vald, Läänemaa, tel +372 53466264
epp@minupuhkus.ee, www.minupuhkus.ee
Kontaktisik Epp Loorens

21. Thalasso Spa Fra Mare, AS Heal
Ranna tee 2, Haapsalu, tel +372 472 4600
framare@framare.ee, www.framare.ee
Kontaktisik Maret Sukles

22. Uuskalda Spordi- ja Puhkeküla, Brutus OÜ
Kalda talu, Kärbla küla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa, tel. +372 5084023
info@uuskalda.ee, www.uuskalda.ee
Kontaktisik Astrid Roosileht

23. Vanalinna Hostel ja bowling, Vanalinna Bowling OÜ
Jaani 4, Haapsalu, tel +372 47 34 900
info@vanalinnabowling.ee, www.vanalinnabowling.ee
Kontaktisik Arvi Nebokat

24. Villa Marienholm OÜ
Villa Marienholm, Souvenir de Hapsal, Villa Frieda
Väike-Viigi 10, Haapsalu, tel +372 5639 1671
villa@marienholm.ee, www.marienholm.ee, www.frieda.ee
Kontaktisik: Frank Borchers, Olga Borchers

Omavalitsused:
Haapsalu linn
Posti 34, Haapsalu, tel +372 472 5300
hlv@haapsalulv.ee, www.haapsalu.ee
Kontaktisik Urmas Sukles, mobiil +372 502 4529

Lääne-Nigula Vallavalitsus
Haapsalu mnt 6, Taebla, Lääne-Nigula vald, 90801 Läänemaa
Tel +372 472 0300
vv@laanenigula.ee, http://taebla.kovtp.ee/et/uldinfo
Kontaktisik Mikk Lõhmus, mobiil +372 511 9343

Vormsi Vallavalitsus
Hullo, Vormsi, Läänemaa, tel +372 472 4072
vv@vormsi.ee, www.vormsi.ee
Kontaktisik Ene Sarapuu, mobiil +372 529 6318