Poed ja kaubandus

Enamik kauplusi asub Haapsalus Posti tänava ja bussijaama vahetus läheduses ning vanalinnas.

Suured kaubanduskeskused (Kaubamaja, Rimi, Rannarootsi keskus, Maxima, Säästumarket, Uuemõisa Konsum, Bauhof) on avatud seitse päeva nädalas kuni hiliste õhtutundideni. Väiksemad kauplused on üldjuhul avatud esmaspäevast reedeni kella kuue või seitsmeni, laupäeval kella kolme või neljani ja pühapäeviti suletud.

Riiklikel pühadel on kauplused valdavalt suletud.

Teenindusasutused (ilusalongid, autoteenindused, apteegid jm) on avatud peamiselt esmaspäevast reedeni, mõned neist ka laupäeviti. Pühapäeviti ja riigipühadel on enamasti suletud.

Haapsalu turg asub Jaama tänaval, väiksem turg on ka Lihulas, kust saab osta värsket puu- ja köögivilja-, liha- ja piimatooted ning käsitööd.

Suviste festivalide ajal avatud laatadel käib kauplemine hiliste õhtutundideni.
Hea teada: Rikkalikuima valikuga turg toimub Haapsalu vanalinnas Valge Daami festivali raames.

Väikesaartele minnes tasub elutähtsad ja personaalselt vajalikud toiduained / tarbed mandrilt kaasa võtta. Väikekülade kauplused ei paku laia valikut ega pruugi olla sobival ajal avatud.

Haapsalus võib alkoholi müüa 10.00 – 22.00, sealhulgas kütusetanklate kauplustes. Baarid ja pubid müüvad alkoholi oma lahtiolekuaegadel.

Raha     
Eesti liitus eurotsooniga 2011.

Haapsalus saab raha vahetada SEB pangas.

Krediitkaarte nagu Visa ja Mastercard/Eurocard jm aktsepteeritakse enamikes hotellides, restoranides ja kauplustes. American Expressi kasutamine ei ole nii levinud.

Ilm

Õhk:
-

Ilm täpsemalt

Broneeri majutus

Kalender

September 2017
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Euroopa Regionaalarengu Fond