Kasulik info

Transport

Autoga
Parkimine on Haapsalus ja Läänemaal tasuta.

  • Autorendiga tegeleb Haapsalus Pulsar autorent:
    Pulsar autorent
    Telefon: +372 554 2380
    E-mail: info@pulsar24.eu
    www.pulsar24.eu
  • Taksod Haapsalus:
    E.T.X AS takso
    tel 473 3500, lühinumber 1700
    Esra takso
    tel 473 4200, lühinumber 1300
    Haapsalu Takso
    tel 4733330, 5151050 lühinumber 1200

Bussiga
Haapsalul on väga hea bussiühendus Tallinnaga. Sõiduplaane soovitame jälgida tpilet.ee ja peatus.ee keskondadest.
Üle-eestiline bussiinfo lühinumber on 12550.

Jalgrattaga
Haapsalut ja Läänemaad on mõnus avastada jalgrattaga. Jalgrattaid saab laenutada kauplusest Rattad-Vabaaeg, lisaks laenutavad jalgrattaid mõned sadamad ja majutuskohad.

Kaugemalt jalgrattaga tulijatele soovitame kasutada Läänemaa Terviseteed, mis on Riisipere-Haapsalu-Rohuküla raudteetammile rajatud ligi 60 km pikkune tee jalakäijatele ja jalgratturitele. Tee on kaetud kõva pinnasekattega, sõit on turvaline ja liiklusest ohustamata. Kasulikku infot leiavad jalgratturid Lääne-Eesti jalgratta trükisest.

Mööda merd
Väikelaevadega saab külastada kolme Haapsalu sadamat: Veskiviigi sadamGrand Holm Marina ja Westmeri. Maakonnas võtavad väikelaevasid vastu DirhamiRohuküla ja Sviby sadamad.

Rohuküla sadama kaudu toimub praamiliiklus Hiiumaa ja Vormsi saartega. Hiiumaa ja mandri vahelise praamiliikluse kohta saab infot siit: https://www.praamid.ee/. Vormsi ja mandri vahelise praamiliikluse kohta saab infot siit: https://www.veeteed.com/

Giidid

Haapsalus:
– Kaire Reiljan / EST, SWE / (+372) 52 880 47 / kaire.reiljan@gmail.com
– Katrin Annus / EST / (+372) 50 359 34 / katrin@kvkeskus.ee
– Ülle Ehala / EST / (+372) 53 450 459 / ellu3@hot.ee
– Kersti Järve / EST / (+372) 53 732 489 / kerstijarve@hot.ee
– Maret Järveots / EST, SWE / 473 35550 / maretj@hot.ee
– Lydia Kalda / EST / (+372) 53 477 633 / lydia.kalda@hotmail.com
– Terje Konsap  / EST, ENG / (+372) 53 419 952 / terje.konsap@hpk.edu.ee
– Tiina Leesik / EST / (+372) 56 483 808 / tiina@grimmigruoo.ee
– Katrin Pärnpuu / EST / (+372) 52 817 47 / katrinparnpuu@gmail.com
– Meeli Loorits / EST, RUS / (+372) 52 832 14 / meeli@yandex.ru
– Ritta Piper / EST, FIN / (+372) 50 722 38 / info@rreisid.ee
– Velli Racioppi / EST / (+372) 56 660 158 / vellivel@gmail.com
– Urve Tabri / EST, RUS, GER / (+372) 53 478 767 / urve.tabri@hotmail.com

Läänemaal:
– Terje Konsap  / EST, ENG / (+372) 53 419 952 / terje.konsap@hpk.edu.ee
– Kaire Reiljan / EST, SWE / (+372) 52 880 47 / kaire.reiljan@gmail.com
– Meeli Loorits / EST, RUS / (+372) 52 832 14 / meeli@yandex.ru
– Ritta Piper / EST, FIN / (+372) 50 722 38 / info@rreisid.ee
– Kersti Järve / Nõva / EST / (+372) 53 732 489 / kerstijarve@hot.ee
– Silja Silver / Nõva / EST / (+372) 56 214 381 / siljasilver@hot.ee
– Kaidi Silver-Schöebe / Nõva / EST, GER / (+372) 56 214 371 / kaidisilverschoebe@hotmail.com
– Hille Viigipuu / Lõuna-Läänemaa / EST / (+372) 55 670 825 / hilleviiks@hot.ee
– Peeter Vissak / Lõuna-Läänemaa / EST / (+372) 53 709 789 / pv@hot.ee
– Krista Kallavus / Lõuna- Lääenmaa / EST / (+372) 56 914 059 / krista.kallavus@gmail.com

Vormsil:
 – Ilmar Koppelmaa / EST / (+372) 52 016 95
 – Maarja Koppelmaa / EST / (+372) 56 472 863 /        Maarja.Koppelmaa@gmail.com
– Ene Sarapuu / EST / (+372) 56 653 668 / ene@vormsi.ee
– Marju Terro / EST, SWE / (+372) 56 603 480 / marju@vormsi.ee
– Meeme Veisson / EST / (+372) 51 857 55 / veisson@gmail.com
– Tanel Viks / EST / (+372) 50 633 51 / tanvx@estpak.ee